Оля Цибульська здивувала фанатів відвертістю про особисте: “У мене не було весілля”. Чи причетний Дідзьо?

Оля Цибульська врешті спромоглася показати прихильникам свого чоловіка, розповівши подробиці сімейного співжиття. Всі дуже здивувалися, дізнавшись, що татом синочка зірки є не Дідзьо.

Співачка Оля Цибульська довго тримала в таємниці ім’я свого чоловіка. Фанатам зірки доводилося самим додумувати, хто є татом Нестора, якого вона народила в 2015 році. Увагу широкого загалу привернув Дідзьо, з яким Оля частенько виступала дуетом. А після того, як Михайло Хома розлучився зі Славією, всі вирішили, що саме він согрішив і зробив кумі дитинку.

Візуально Нестор має схожість з Дідзьо

 

Обидві знаменитості запевняли, що мають виключно творчі стосунки, але їм ніхто не вірив. Порівняння Нестора зі світлиною Хоми дозволяло оточенню виявити значну схожість між хлопчиком і чоловіком.

Родинна ідилія

Врешті виконавиці “Цьомчиків” увірвався терпець і в інтерв’ю Gloster, вона розповіла всю правду. Виявляється, Цибульська зі своїм обранцем вже два десятиліття разом. Вони обоє родом із Радивилова, разом навчалися в школі і після того весь час підтримували стосунки. От тільки до весілля справа не дійшла ні до, ні після народження первістка.

Сергій Грисюк займається сімейним молочним бізнесом. Разом із батьком і братом чоловік зірки керує ТОВ “Радивилівмолоко”. Для нього Оля – не зірка, а та сама 10-класниця, яку він колись покохав уперше. Слава й пізнаванність дружини не заважають Сергію ставитися до Цибульської насамперед як до близької людини. Коли почалася війна, родина перебралася на Рівненщину, але згодом знову повернулася до Києва.

Вітаючи коханого з днем народження, Оля виклала в мережу щемке відео, яке викликало захоплення в її Інстаграм-підписників.

Серед коментів можна зустріти й дописи відомих людей:

“Який файний хлопець, молодець, що вийшов з тіні! Ви чудова пара та родина! Дай Боже міцного здоров’я та мирного неба!” – написав Павло Зібров.

“Блін, Оля! Такого гарного мужика ховала!” – у притаманному їй стилі відзначилася Оля Полякова.

Менш титуловані підписники привітали зірку з іменинником, побажавши “щастя, Божої опіки і любови”.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?