Хто у шлюбі Дантеса і Дорофєєвої заробляв більше та за чий рахунок вони жили: Кацуріни не потягнуть

Зірковий шлюб Наді Дорофєєвої і Дантеса протримався 7 років. Початок 2022 року став фатальним для життя пари. Артисти роз'їхалися, і кожен пішов своїм шляхом по життю. Але чоловік вирішив поностальгувати і пригадати спільні будні. Зокрема, розповів про розподілення сімейного бюджету.

Коли вони зблизилися, молодик з подивом дізнався, що його обраниця заробляє трішки більше, ніж він. Це його образило, розповів Володимир YouTube-каналу “ебаут”. Його гурт «ДіО.фільми» якраз розпався, і він став розглядати варіанти покращення матеріальних статків. Закохану Надю, здавалося, все влаштовувало. Вона просто не звертала уваги на матеріальні питання і навіть не цікавилася, скільки заробляє хлопець.

Дві пари розпалися практично в один день

Ще за 3 роки до одруження пара зібралася їхати на відпочинок до Єгипту. На все про все потрібно було 16 тисяч. Гудков мав лише 18 тисяч на рахунку, але не спасував, вирішив витратити все, щоб тільки порадувати кохану:

“Я кажу, ну, поїхали, я зароблю. Так ми і жили. Гроші були для того, щоб їх витрачати…”

Спільний бюджет

Після весілля бюджет став спільним, тож уже важко було порахувати, хто і на скільки вкладається. До цього Дорофєєва зазвичай тримала зароблені гроші вдома, та чоловік умовив покласти їх на банківський рахунок. Він був спільним. Кожен витрачав, скільки потрібно, і не контролював іншого.

Дорофєєва втішилася в обіймах Кацуріна

Дантес взяв на себе оплату комунальних послуг. Повважав, що знімати показники лічильника, рахувати куби і вираховувати їхню вартість надто складно для жіночих мозків. Дружина не заперечувала, віддавши благовірному кермо правління в цьому питанні.

Розставання

На жаль, такі демократичні стосунки не зберегли міцність родини. Голубки розсталися у січні 2022-го. До весни вдавалося тримати цю новину в таємниці. Потім правда спливла. Разом із зірковим розвалилося і подружжя Кацурінів.

Дантес зблизився з покинутою Кацуріним дружиною

Голова родини Міша, ресторатор і музикант, пішов від дружини до Дорофєєвої, а його колишня сповістила широкий загал, що у неї намітилися стосунки з Дантесом. Як пояснила рестораторка, саме Володя залишався поруч у найтяжчі моменти її життя. То між ними і спалахнула іскорка.

spot_img

Схожі статті

Нереальна смакота на обід або вечерю. Картопляне пюре та трохи фантазії: рецепт картопляних кульок у соусі

Багато хто шукає смачний варіант обіду. Відповідних страв існує безліч. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому і сподобається вам із першої спроби.

Найкращий десерт з “нічого”. Готую кілька разів на тиждень, з’їдають за хвилини: рецепт пирога із вишнею

Усі ми в душі ласуни, а мрія вечеряти апетитними десертами для багатьох головна. Для таких ситуацій чудово підходить ситний пиріг із сиром та вишнями. Саме такий рецепт ми сьогодні й підготували.

Замість майонезних салатів готую “Вітамінний”: всі просять рецепт. З такою заправкою і “Олівʼє” стане ПП

Приготувати корисний та смачний салат можна з найпростіших продуктів. Але особливим його робить один секретний інгредієнт – заправка. Дізнайтеся, як приготувати справжній шедевр за короткий час.