Сергій Звєрєв зізнався у багаторічних стосунках із Пугачовою: чи в курсі Максим Галкін про такого конкурента

Алла Пугачова змушена була покинути росію і відбути до чоловіка Максима Галкіна в Ізраїль. З цього приводу Сергій Звєрєв впав у депресію, пригадавши, як добре йому колись було з примадонною.

Ще до Галкіна в Пугачової зі стилістом були доволі близькі стосунки. З легкої руки Алли Борисівни Звєрєв облишив ножиці і гребінець й подався у співаки. Раніше він влаштовував масові сеанси підстригання волосся, тепер же став записувати треки. Першу свою пісню Сергій присвятив коханій Аллі Борисівні. Вона так і називалася “Алла”, а зірка знялася в кліпі новоспеченого виконавця.

Колись Сергій Звєрєв і Алла Пугачова весь вільний час проводили разом

Тепер король гламуру нещадно сумує за минулим і поділився своїми переживаннями з журналістами. Сергій пригадав, як вони разом їздили в гастрольний тур майже чверть століття тому. Звєрєв завжди був поряд із примадонною. Вони зібрали вісім стадіонів.

“Ми з Аллою жили разом, умовно кажучи…” – пригадує епатажний чоловік.

Пугачова мала номер у готелі “Балчуг”. Звєрєв після концерту швиденько біг до себе, приймав душ і повертався до примадонни, не залишаючи її ні на хвилину. Спілкування з харизматичною жінкою надихало стиліста на нові творчі здобутки. Тепер він залишився без Музи.

Галкін розбив чудові стосунки

Коли у житті А.Б. з’явився Максим Галкін, спритний гуморист поступово відтіснив усіх наявних фаворитів і посів головне місце поряд із зіркою. Вони побралися, збудували чималий будинок, завели двійко дітлахів.

Поступово спілкування Сергія з Аллою звелося нанівець. Тепер, коли знаменитість подалася за кордон, вони взагалі не розмовляють. Звєрєв розуміє, що Пугачовій зараз не до нього. У неї інші турботи – слід виховувати Лізу та Гаррі. А йому бідолашному залишається лише сумувати за “втраченим коханням”. Більше Звєрєву чомусь не співається.

Схожі статті

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.

Чоловік бере із собою тільки цей перекус, а колеги випрошують рецепт: ніжні картопляні пиріжки з грибами

Для смачного і ситного обіду не обов'язково брати безліч продуктів. Достатньо всього кількох інгредієнтів, і сім'я буде ситою. Сьогодні ми підготували простий рецепт картопляних пиріжків із грибами.

Торт “Пташине молоко”: рецепт досконалого десерту родом із далекого дитинства — той самий смак та аромат

У кулінарії існують страви, які не лише смакують, але й переносять нас у далеке минуле, до найтепліших спогадів дитинства не лише про їжу, а, головним чином, про тих, хто годував нас цією смакотою.