Він дарує їй літаки і фінансує кар’єру, а вона вважає, що керує ним: все про шлюб Камалії і Захура

Відома українська співачка довгий час перебуває в шлюбі з пакистанським мільярдером. Зірка розповіла, які подарунки їй дарує чоловік-багатій та зізналась, хто головний у сім'ї

Українська співачка Камалія одружилась з пакистанським мільярдером 2003 року. З того часу кар’єра артистки пішла в гору, а Мохаммад Захур став популярним завдяки старанням своєї дружини. Багатьох шанувальників цікавить особисте життя знаменитої пари, тому журналісти “ТСН” завітали до подружжя в гості.

Що відомо про шлюб Камалії та Мохаммада Захура?

Відоме подружжя Камалії та пакистанського мільярдера, який збагатився на сталі, полюбляють чимало українців. Популярна співачка займається своєю кар’єрою, а її чоловік Мохаммад Захур усіляко її підтримує. Попри різницю у віці (понад 21 рік), закохані щасливі разом.

В одному з коментарів Наталія Шмаринкова, Камалія, зізнавалась, що вважає себе “головною” у сім’ї. За словами співачки, вона керує своїм коханим Мохаммадом Захуром. Проте, схоже, що чоловікові це подобається, адже навіть по його погляду видно, наскільки сильно він любить свою дружину.

Мохаммад Захур пішов на чимало поступок заради своєї коханої дружини. Так, пакистанський мільярдер – мусульманин, втім деякі з суворих релігійних заборон вирішив проігнорувати заради Камалії.

То в кіно чимось цілуюсь, то обіймаюсь, то ще щось… Він вже звик

– з усмішкою коментує українська співачка Камалія.

Співачка Камалія та мільярдер Мохаммад Захур одружені з 2003 року та виховують двох спільних дітей
Співачка Камалія та мільярдер Мохаммад Захур одружені з 2003 року та виховують двох спільних дітей

Журналістка запитала, чи забороняє Мохаммад Захур своїй дружині зніматися у кінофільмах через те, що вона може поцілувати когось в кадрі. Чоловік Камалії відповідає, що вже заборонив, адже вона давно не з’являється на телеекранах. Проте, схоже, що Мохаммад Захур ставиться до цього спокійно, адже на запитання журналістів відповідає зі сміхом.

Вперше закохані зустрілись у Донецьку, а через тиждень після спілкування Мохаммад Захур запропонував Камалії жити разом. Їхні стосунки розвивались дуже швидко, навіть перший поцілунок відбувся ледве не при першій зустрічі. Живе подружжя “на широку ногу”.

У мене є кухар, у мене є помічниця, у мене є гардеробниця, у мене є на зміні дві покоївки. Для дітей – один водій, для мене – інший. Ще є садівник

– зізнається Камалія.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.