36-річна зірка “Жіночого кварталу” Ірина Сопонару заговорила про усиновлення дитини: “Я боюсь народжувати”

Відома українська акторка Ірина Сопонару в останньому інтерв'ю розповіла багато цікавих деталей про особисте життя. Зірка зізналась, що планує усиновити дитину

Знаменита українська акторка, яка нині є учасницею телешоу “Жіночий квартал” в останньому інтерв’ю для “Життя відомих людей” розповіла цікаві деталі особистого життя. Ірина Сопонару детальніше розказала про стосунки, в яких перебуває, а також заговорила про дітей.

Ірина Сопонару про свого хлопця

Нині українська акторка зустрічається з британцем, на ім’я Ріс. Ірина Сопонару розповіла, що їхні стосунки зав’язались раптово й дуже швидко розвивались. Спершу знаменитості було навіть страшно починати з кимось зустрічатись, адже після останнього розставання вона довгий час була самотня. Ірина Сопонару навіть подумала, що вже завжди буде самотня, адже вона звикла так жити.

Проте, в житті акторки з’явився британець Ріс і її думка змінилась. Сопонару зазначила, що вона хвилювалась через нові стосунки, втім пізніше зрозуміла, що всі переживання були марними. Нині українська акторка знайома з батьками свого коханого. Ірина Сопонару зазначила, що їхнє знайомство пройшло дуже добре.

Ірина Сопонару зі своїм хлопцем Рісом
Ірина Сопонару зі своїм хлопцем Рісом

Ірина Сопонару про весілля

Крім того, українська акторка зазначила, що вона цілком готова стати дружиною Ріса, проте не хоче святкувати таку важливу подію, доки в її рідній країні триває війна. Ірина Сопонару зізналась, що у день їхнього весілля вона бажає думати лише про свято та про свого коханого, а не мріяти про те, аби не почалась сирена повітряної тривоги.

Акторка зазначила, що дуже довго вона навіть думати про весілля не могла, адже психологічно не була до нього готова. Коли Ірина Сопонару нарешті зрозуміла, що хоче вийти заміж і знайшла того, з ким планує провести решту життя, їхнім планам завадила війна. Саме тому, зізнається актриса, після перемоги вони влаштують справжнє святкування.

Ірина Сопонару про дітей та усиновлення

Ірина Сопонару прокоментувала своє особисте життя
Ірина Сопонару прокоментувала своє особисте життя

Останнім часом акторка почала серйозно замислюватись не лише про весілля, а й про дітей. Ірина Сопонару наголосила, що вона ніколи не була чайлдфрі, проте деякі шанувальники чомусь приписували її до людей з цією ідеологією. Актриса зазначила, що вона не має дітей, адже раніше не була готова до вагітності та самостійного народження.

Тепер я розумію, що я готова. Але я дуже боюся народжувати їх у цей світ через те, що зараз відбувається

– додала Сопонару.

Зірка також зізналась, що позитивно ставиться до ймовірного усиновлення дитини, втім з Рісом, своїм бойфрендом, ще не обговорювала цієї теми серйозно. Ірина Сопонару зазначила, що впевнена в тому, що її коханий також буде не проти усиновлення, проте актриса ще обов’язково повернеться до цієї розмови з британцем.

Схожі статті

Це найсоковитіший стейк зі свинини, який я коли-небудь їла: смажу м’ясо тепер тільки так. Краще, ніж шашлик

Спробуйте надзвичайно смачний глазурований стейк зі свинини. Як приготувати цю смакоту швидко та без зайвих зусиль — читайте в нашому матеріалі.

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.