Маша Єфросініна розповіла про пожертву від Лободи розміром 50 тисяч євро: “Я не здивувалася, скажімо так”

Нещодавно відома українська телеведуча та громадська діячка взяла участь в інтерв'ю для Раміни Есхакзай. У рамках розмови Єфросініна розповіла про щедру пожертву

Маша Єфросініна після початку повномасштабної війни почала займатись благодійною та волонтерською діяльністю. У рамках свого фонду знаменитість допомогла багатьом жінкам та дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій. Маша Єфросініна займається цим не одна – знаменитості допомагають небайдужі та інші активісти. Крім того, фонду допомагають пожертви. Про одну з таких пожертв Маша Єфросініна розповіла на інтерв’ю для Раміни Есхакзай.

Пожертва від Світлани Лободи

Українська телеведуча на початку повномасштабної війни отримала щедру пожертву від своєї колеги, співачки Світлани Лободи. Знаменитість зізналась, що для неї це було несподівано, проте Маша Єфросініна не здивувалась вчинку співачки, адже Лобода, за словами Маші, завжди приходить на допомогу своїм близьким.

Маша Єфросініна на інтерв'ю для Раміни Есхакзай розповіла про Лободу
Маша Єфросініна на інтерв’ю для Раміни Есхакзай розповіла про Лободу

Було несподівано, що вона пожертвувала, але я не здивувалася, скажімо так. Я просто знаю, скільком Свєта завжди допомагала. В неї взагалі є така риса характеру: всім, хто навколо – друзі, їхні друзі, рідні. Вона всім щось допомагає, щось дає. Багато діточок вона вилікувала

– зізналась Маша Єфросініна.

Проте, найбільшою неочікуваністю для української телеведучої та журналістки стало те, що Світлана Лобода перерахувала саме таку велику суму. Знаменитість зазначила, що для неї було дивно отримати 50 тисяч євро у той момент, коли насправді фонд знаходився в процесі трансформації. Єфросініна зазначила, що, коли на рахунок поступила пожертва, її фонд ще не мав чіткого плану дій та успішних прикладів роботи.

Єфросініна прокоментувала пожертву Світлани Лободи
Єфросініна прокоментувала пожертву Світлани Лободи

Ми з колін перепрофілювалися з домашнього насильства на допомогу жінкам та дітям, постраждалим від війни, і ми бачимо 50 тисяч євро від Світлани…

– зазначила ведуча.

Крім того, розповіла Маша Єфросініна, Світлана Лобода не вимагала ніяких звітів та не випитувала в неї, як фонд розпоряджатиметься пожертвуваними коштами. На думку української громадської діячки, співачка не намагалась зробити зі своєї пожертви шоу чи піар.

Схожі статті

Як приготувати українські палюшки зі шкварочками? Весь секрет у пропорціях! Ділюсь бабусиним рецептом

Легкі, м'які та дуже смачні палюшки готуються з картопляного пюре. Сьогодні ми розповімо про приготування страви, яка стане ідеальною вечерею для всієї сім'ї.

Новий рецепт нереально смачної запіканки: потрібна печінка, яйця та овочі. Сім’я завжди просить добавку!

Печінкова запіканка з овочами стане відмінною альтернативою ковбасі на бутерброд і гарним варіантом закуски на святковий стіл. Якщо ви ще не куштували цю страву, то рекомендуємо спробувати!

Рецепт єврейської страви я трохи переробила під себе — всі у захваті: макарони з гречкою й грибами

Кулінари розповіли, що є така традиційна єврейська страва, що має назву варнічкес. Але з урахуванням смаків наших українських їдоків її рецепт трохи переробили.