Зірка “Гнізда горлиці” Наталія Васько обвінчалася з коханим 28 лютого: розписатися не встигли

Author name 17 Грудня 2022 в 07:12

Поділитися статтею

Наталя Васько віддала перевагу вінчанню перед одруженням
Наталя Васько віддала перевагу вінчанню перед одруженням

Актриса Наталя Васько дуже дивно відреагувала на початок війни 24 лютого. Коли більшість колег пакували валізи і виїжджали за кордон, жінка вирішила діяти кардинально протилежно.

28 лютого, через 4 дні, коли почали бомбувати українські міста, Наталя з коханим пішли до церкви й обвінчалися. З Андрієм Васько офіційно не розписувалася, а от перед Богом вирішила дати обітницю.

Андрій, як справжній патріот, пішов до військкомату і попросився на передовий рубіж, щоб захищати країну. Коли чоловіка призвуть, вони не знали, тому вирішили скріпити свої стосунки у церкві. До цього артистка вважала, що справа не в ритуалах, а у почуттях. Але, зважаючи на останні події, вирішила змінити думку.

Наталя Васько і Андрій Шестов обвінчалися на 4-ий день війни

Вони обвінчалися у Червонограді, рідному місті Васько, навіть не маючи штампів про одруження у паспорті. Ця сакральна подія допомогла очищенню, покаянню й оновленню.

Чому закохані не розписалися

З Андрієм Шестовим вони вже 8 років разом. До Наталі у чоловіка був шлюб і є діти. Колишня дружина довго не давала закоханим почуватися щасливими. Інесса звинувачувала актрису, що розбила родину, а Андрія в тому, що він не дає грошей на дітей. Жінка в розпачі скаржилася на розлучницю друзям і родичам Васько.

Дійшло до того, що Шестов через ексжінку позбувся роботи. Наталя певна, що за свої наклепи Інесса має понести покарання, і провидіння в цьому допоможе. Адже розповідала всім, що діти пухнуть із голоду й водночас викладала в мережу світлини з закордонного відпочинку. Саме через скандалістку пара довго не одружувалася. Але тепер обставини склалися так, що вони вирішили вінчатися.

Васько багато знімається. Найбільш вдалою її роллю вважають драму “Гніздо горлиці”, в якій розповідається про перипетії українських жінок на заробітках за кордоном.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею