У Надії Матвєєвої все буде добре: збирається заміж за чоловіка на 20 років молодшого від себе

Author name 17 Грудня 2022 в 10:12

Поділитися статтею

Надія Матвєєва більше не соромиться нареченого, який на 20 років молодший
Надія Матвєєва більше не соромиться нареченого, який на 20 років молодший

Надія Матвєєва схильна до ризику. То участь у “Танцях з зірками” наважилася взяти у 52-річному віці. А в 54 приголомшила шанувальників, що виходить заміж за обранця, який за віком годиться їй у сини.

Надія Матвєєва приголомшила широкий загал новиною, що збирається стати на весільний рушник із чоловіком, який на 20 років молодший від неї. Якщо це дійсно трапиться, то ведуча програми “Все буде добре” стане нареченою втретє. У жінки за плечима вже є два шлюби. Від першого чоловіка вона народила сина. Ні Владислав, ні мама телезірки не сприймають цих відносин серйозно. А сама Надія неначе вступила в другу юність – почувається щасливою.

Різниця у віці між Надією Матвєєвою і її коханим складає 20 років

З чоловіком Матвєєва познайомилася півтора року тому на вечірці у друзів. Він далекий від телебачення і публічності, займається медициною і не веде сторінку в соцмережах. Спочатку жінка не сприймала прихильника серйозно, зважаючи на чималу різницю у віці. Та поступово змирилася з цією думкою і забула про вік. Якщо людям є про що говорити й існує взаєморозуміння, то яка дата народження стоїть у паспорті, неважливо.

Про яке весілля мріє зірка

Все ж Матвєєва довгий час тримала ці стосунки в таємниці від загалу. Напевно, гадала, що роман виявиться нетривалим. Та час минає, а вони залишаються разом. Тож жінку відвідують думки про узаконення стосунків. Чоловік, як і Надія, був раніше одружений і має дітей.

Коли ведуча виклала в мережу світлину в білій сукні, всі подумали, що вона вже стала заміжньою, але Надія внесла ясність – фото до весілля непричетне. Просто Матвєєва ностальгує за проєктом “Щасливі за сім днів”. Тоді всі були такі радісні, гарно вбиралися, проводжаючи героїню програми в нове життя. Нині ситуація кардинально інша. Якщо справа дійде до весілля, то Надія певна – гучної гулянки не влаштовуватиме. Все буде дуже скромно.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею