Через прізвище Іво Бобулу колись перекривали кисень: хто нині популяризує хіти знаменитості

Author name 17 Грудня 2022 в 14:12

Поділитися статтею

Іво Бобул завдяки молоді здобув другу популярність
Іво Бобул завдяки молоді здобув другу популярність

Іво Бобул має звання народного артиста України, але власним творчим шляхом невдоволений. Співак вважає, що його весь час затискали і не давали можливості виступати повноцінно.

Бобул категорично відмовлявся платити власні кошти за те, щоб його композиції звучали по радіо, а кліпи крутили на телебаченні. Тому його нарекли “неформатом” і постійно перекривали кисень. Тоді на українській естраді панували росіяни – Кіркоров, Басков тощо. Для них були всюди відчинені двері, а українським виконавцям пробитися на вершину олімпу було практично неможливо.

Іво Бобул с третьою дружиною Лілією Сандулесою

Ще однією проблемою чоловіка була національність. Іво постійно шпетили за румунське коріння і радили змінити прізвище. Та він принципово не йшов на це. Він румун тільки наполовину. В його жилах також тече й українська кров. Тож за 45 років у шоубізнесі натерпівся чимало.

У 2022 році стався зламний момент. Старі хіти виконавця набули шаленої популярності в соцмережах. Молодь їх охоче слухає і підспівує. Ім’я співака творчі люди навіть використовують для написання власних хітів. Так, ТНМК заспівав про те, що “Іво Бобул всім допомагає”, чим надзвичайно потішив метра естради.

Зв’язки з президентом

Не допомогло талановитому чоловіку у просуванні навіть кумівство з другим президентом. Леонід Кучма свого часу хрестив сина попвиконавця Данила, якому вже минуло 16 років. Леонід Данилович згадав про кума, коли почалися бомбардування українських міст, зателефонував з-за кордону і запропонував допомогу. Та Іво лише подякував за турботу, але не скористався – так і залишився у Києві.

Коли обирали шостого президента, Бобул першим заявив, що буде балотуватися на високу посаду, давав численні інтерв’ю, та потім усе заглухло. Артист так і не подав документи до ЦВК і в президентських перегонах не брав участі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею