Дзідзьо розлучився з дружиною Славією через 20 років спільного життя: що спричинило розрив найміцнішої пари

Співачка Славія довго трималася у тіні свого зіркового чоловіка Дзідзьо. Вони прожили разом 20 років, а коли розлучилися, жінка вирішила показати колишньому благовірному, що він втратив.

Ярослава і Михайло побралися за студентських часів, коли ще були нікому невідомими молодими людьми. Разом намагалися будувати музичні кар’єри. Звісно, у чоловіка це вийшло набагато краще. Свого часу Дзідзьо склав протекцію відомий земляк Кузьма Скрябін.

На весіллі Славія і Дзідзьо виглядали доволі щасливими

Славія теж не полишає мрії стати зіркою №1, тому після розлучення з чоловіком продовжила записувати пісні і знімати кліпи. Авторитет Михайла весь час давив на жінку. Глава родини вважав, що знаменитістю має бути хтось один із них, і не бажав родинної конкуренції. Тому пробитися на велику сцену жінці в шлюбі було практично неможливо.

Тож щойно отримавши штамп у паспорті про припинення шлюбу, Славія першим ділом взялася до творчості. Співачка записала відразу кілька пісень. Останній кліп приголомшив шанувальників зірки вишуканим образом знаменитості. Розлучена і тепер вільна жінка продемонструвала гарну фігуру, пишне волосся і навіть тату на спині.

На кого Дзідзьо проміняв дружину

Коментатори тут же взялися строчити схвальні відгуки під відео, а от сам Дзідзьо нічого не написав і не підтримав колишню половинку в її творчих задумах. Широкий загал гадав, що співак-гуморист невдовзі після розлучення оголосить про нові стосунки і народження дитини, як це було з іншими шоуменами – Славком Вакарчуком і Юрієм Горбуновим. Чоловіки мали тривалі бездітні шлюби, а коли поодружувалися вдруге, завели аж по двоє дітей.

Але з Хомою подібний фокус не пройшов. Він не одружився з якоюсь молодою дівчиною, не став батьком. До того ж навіть чутки про роман чоловіка з Ольгою Цибульською було розвіяно самою співачкою. Брюнетка показала світлину свого чоловіка-земляка і батька свого синочка. Хоча до цього батьківство активно приписували саме Хомі.

Схожі статті

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.