49-річний Олег Винник вперше прокоментував любовні стосунки з Таюне: “Не знаю, як за це Богові дякувати”

Відомий український співак Олег Винник не хоче зізнаватися, що одружений на своїй бек-вокалістці Таюне, але прихильники давно про це здогадуються.

Олег Винник став одним з найбажаніших чоловіків української естради завдяки своїй яскравій зовнішності і музичному таланту. Після того як він випустив свій хіт “Молода вовчиця”, його прозвали повелителем вовчиць, а вовчиці це його численні шанувальниці. Багато з них мріють мати такого чоловіка як Олег і хоча він підтримує образ холостяка, публіка впевнена, що він давно одружений.

За чутками та інформацією в Мережі, дружина Винника — Таюне, його бек-вокалістка. Це підтвердили слова односельців артиста на його малій батьківщині. Виявилося, ще у студентські роки вони почали зустрічатися і одружилися.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник вперше прокоментував любовні стосунки з Таюне

Коли Олег працював в Німеччині, у них народився син, якого пара там і влаштувала. Хлопець вже повнолітній і займається плаванням на професійному рівні.

Син Винника і Таюне

Зараз під час війни в Україні Винник виїхав саме в цю країну, в Німеччину, ймовірно разом з ним там знаходиться також Таюне. Відомо, що співак потрапив за кордон після 24 лютого, не зважаючи що він підпадає під категорію чоловіків призовного віку. Через відсутність коментарів на цей рахунок офіційну заяву зробила представниця Олега, яка повідомила, що він виїхав, щоб проходити лікування, однак не уточнила, від чого він лікується.

До свого “зникнення” Олег часто давав інтерв’ю, але ніколи не відкривав подробиць сімейного життя. Без конкретики він тільки сказав, що дуже щасливий, тому що отримує багато любові, а найголовнішим аспектом гармонійних стосунків вважає якраз прояви кохання один до одного:

Я в цьому сенсі дуже щаслива людина. Навіть не знаю, як за це Богові дякувати

, – заявив Винник.

Популярне

Схожі статті

Зі сторони щаслива пара, а насправді – аб’юзивні стосунки: Оля Полякова пригадала нездорові ревнощі обранця

Зірки шоу-бізнесу часто стають об'єктом уваги не лише завдяки своїм талантам, але й через особисті історії з їхнього життя. Так, приклад Олі Полякової нагадує всім про важливість самоповаги.

Буряковий квас: автентичний рецепт 100 річної давнини знайшла в бабусиній шухляді. Ось як харчувались предки

Сьогодні ми все більше звертаємося до рецептів минулих століть, прагнучи відчути автентичний смак страв, які готували наші предки. Один з таких рецептів — буряковий квас.

Оля Фреймут показала підрослу старшу дочку Злату, яка емігрувала у США: стала вишуканою красунею та схудла

Оля Фреймут, відома українська телеведуча, поділилася з шанувальниками зворушливим сімейним моментом. У своєму Instagram вона опублікувала фото зі старшою дочкою Златою, яка переїхала до США.