Юрій Ткач грав любов разом з Сопонару, а одружився з іншою: як виглядає дружина-танцівниця зірки “Кварталу”

Юрій Ткач останнім часом з'являється всюди – на сцені "Кварталу 95", у "Танцях з зірками", в "Чисто Ньюс". Навіть у "Бункері" чуємо його закадровий голос. А що відомо про родину цього кругленького веселуна?

Коли Юрій був ще нікому невідомим гумористом, доля тричі зводила його з майбутньою дружиною. Вперше побачив Віку, коли дівчині було всього 14 років. Вона з партнером приїхала, щоб виступити на дні народження Ткача-старшого, де син був тамадою. Тоді мама попросила Юру придивитися до білявки уважніше на майбутнє.

Нині Юрій Ткач із дружиною і донькою перебуває в розлуці

Друга їхня зустріч сталася під час корпоративну за 5 років. Дівчина вже виросла, а Ткачу було 27. Він мав вести свято з нагоди дня народження маминого танцювального колективу. Тоді вже Вікторія сама підсіла до чоловіка, і вони розмовляли, весело жартуючи.

За тиждень Юрій запросив Віку і її подружку Саху відпочити на турбазі, де пара вперше поцілувалася. До чогось серйознішого справа не дійшла, оскільки поряд весь час була ще одна дівчина.

Реалії 2022 року

Відтоді Юрій і Віка не розставалися. Вони побралися і народили донечку. Лізі вже 8 років. Коли почалася війна, глава родини відразу ж записався до тероборони, а сім’ю відвіз до знайомих у приватний сектор. Спали на казематах біля входу в підвал, а щойно починалася повітряна тривога, перебиралися в підвал.

Дружина Юрія Ткача Вікторію з донькою

За місяць Юрій вирішив відправити дружину з донькою за кордон. Коли дісталися Вінниці, дуже раділи, що врешті зможуть поніжитися у ліжках, та не вийшло. Русня поцілила в телевежу, що була розташована за пару кілометрів. Вікторія лише прикрила Лізу своїм тілом про всяк випадок, бо навіть у коридор не встигли вибігти.

Нині жіноча частина родина перебуває за кордоном. Тільки там змогли заспокоїтися. Ліза перейняла артистичні манери батьків. Тож запально танцює, а мама знімає це на відео. А ще дівчинка написала звернення до воїнів ЗСУ з теплими словами подяки.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?