Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська розповіла про нового обранця: “Він дуже розумний, освічений”

Author name 29 Грудня 2022 в 15:12

Поділитися статтею

Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська розповіла про нового обранця
Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська розповіла про нового обранця

Колишня дружина В’ячеслава Узелкова Марина Боржемська зізналася, що вперше після розлучення дозволила собі стосунки з іншим чоловіком. Більше подробиць читайте далі в матеріалі.

Марина Боржемська – фітнес-тренерка, тренер проєкту “Зважені та щасливі”, спортивний коуч та колишня дружина відомого українського боксера  В’ячеслава Узелкова. Вони прожили у шлюбі 22 роки і розлучилися у 2018 році. Марина зізнається, чоловік став агресивним і психологічно з неї знущався. Після чергового скандалу Марина забрала двох дітей і просто втекла до своїх батьків у Вінницю. Марина залишила чоловікові все спільно нажите майно. Після розлучення Боржемська і Узелков не спілкуються. За словами жінки, боксер навіть не платить дітям аліменти.

Марина Боржемська зі своїм ексчоловіком В'ячеславом Узелковим
Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська розповіла про нового обранця

З моменту розлучення пройшло вже 4 роки і весь цей час Марина Боржемська не підпускала до себе інших чоловіків. Проте нещодавно жінка зізналася, що в її житті все ж з’явилася одна людина, яка претендує на роль її коханого чоловіка. Про це тренерка розповіла Григорію Решетніку у програмі “Як ти?”.

Я до себе підпустила одну людину ближче, ніж я підпускала до себе за останні роки кого-небудь. Я ще не хочу сильно очаровуватись, щоб потім не розчаровуватись.  Як воно буде, я не знаю.. Мені зараз все подобається. Мені подобається з цією людиною говорити. Він дуже розумний, він освічений в багатьох речах. Я стала більше посміхатися

, – розповіла Марина.

Колишня дружина В'ячеслава Узелкова
Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська розповіла про нового обранця

Жінка не стала називати ім’я обранця, його вік, чи професію. Наразі Марина тримає це в секреті. Боржемська не приховує, що діти не проти, щоб вона мала нові стосунки. Навпаки, вони хочуть аби мама була щасливою.

Нагадаємо, у шлюбі Боржемської та Узелкова народилося двоє дітей: хлопчик Роберт, якому зараз 14 років та дівчинка Олівія, їй зараз 10.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею