“Тактильна людина”: краш Олексій Арестович зізнався, з ким із задоволенням обіймається частіше, ніж з дружиною

Author name 4 Січня 2023 в 21:01

Поділитися статтею

Арестович зізнався, кого любить обіймати
Арестович зізнався, кого любить обіймати

Відомий український громадський і політичний діяч Олексій Арестович зізнався, кому останнім часом приділяє занадто багато уваги. Залишається чекати на реакцію його дружини Анастасії

За час повномасштабної війни Олексій Арестович встиг стати одночасно найпопулярнішим чоловіком та особою, яку найчастіше критикують. Попри все інтерес публіки до його особи не вщухає. Так, нещодавно громадський і політичний діяч висловився про головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Олексій Арестович про Валерія Залужного

Радник Офісу президента України Олексій Арестович нещодавно взяв участь в інтерв’ю для YouTube-каналу “У ліжку”. У ході розмови знаменитість висловився про Валерія Залужного та свого ставлення до нього. Так, за словами Арестовича, він вважає головнокомандувача китом. Чому саме таке порівняння – радник ОП України пояснив у коментарі публіці.

Олексій Арестович висловився про Валерія Залужного
Олексій Арестович висловився про Валерія Залужного

На думку “українського краша” Арестовича, якщо описувати Валерія Залужного, то ідеально буде назвати його китом. Радник ОП вважає, що головнокомандувач ЗСУ такий самий сильний і добрий, як кит, а також може бути так само небезпечним, якщо його розлютити. Втім, зізнався Олексій Арестович, найголовніша схожість Залужного з китом – це його розміри.

Він величезний. Я дуже обійматися з ним люблю. Я взагалі тактильна людина. Для мене обов’язково торкнутися людини

зізнався у новому інтерв’ю відомий український політичний і громадський діяч.

Радник Офісу президента України висловився про Головнокомандувача ЗСУ
Радник Офісу президента України висловився про Головнокомандувача ЗСУ

Крім того, Олексій Арестович вирішив пригадав, коли та за яких умов він познайомився з Валерієм Залужним. За словами радника ОП, вони знайомі понад 28 років, а зустрілись вони під час навчання у військовому училищі. Характеризуючи свого не лише колегу, а й хорошого товариша, Олексій Арестович назвав Валерія Залужного скелею та дуже надійною людиною.

Нагадаємо, що раніше Олексій Арестович розповідав, як познайомився з Залужним. Тоді ще майбутній відомий політичний і громадський діяч був помічником начальника варти на одеській гауптвахті, а майбутній головнокомандувач ЗСУ сидів у камері. Оскільки Валерій Залужний був на курс старшим від Арестовича, Олексій не став “фамільярничати” та привітався з ним просто: “Курсанте Залужний! Привіт!”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею