Ірина Горова, Олена Кравець, Оля Полякова повернулися з-за кордону в Україну: чим пояснили дивний вчинок

Коли на Київ й інші міста України полетіли ракети, багато хто з людей вирішив рятувати власне життя й своїх дітей і вирушили в бік західного кордону. Згодом перший шок минув, а ситуація хоч і не налагодилася, але певним чином стабілізувалася, селебреті один за іншим потягнулися назад на батьківщину.

Олена Кравець

Кума президента не витримала довго в чужій країні і разом із дітьми повернулася до Києва. Олена звикла працювати – репетиції, концерти – а тут залишилася зовсім без діла і ледь не збожеволіла. Тому конче потребувала “підзарядки” на рідних теренах.

Вирішила повернутися, бо почала нервувати, зриватися на дітях. А коли десь за півроку підняла руку на 6-річного Ваню, втямила, що більше так не витримає. Спочатку родина перебувала в Болгарії, потім у Польщі. Першою у червні до Києва повернулася старша Маша, а за нею слідом у серпні приїхала й Кравець із близнятами.

Ірина Горова

Попервах продюсерка MOZGI Group перебувала у Києві та у власному підвалі переховувала зо три десятки людей. Потім втямила, що слід їхати за кордон. Але справи покликали назад, і вже в травні колишня дружина Потапа повернулася до України. 13-річний Андрійко не зрозумів такого рішення мами і дуже образився, адже жінка не мала наміру брати сина з собою.

Оля Полякова

Оля Полякова показала, яку чергу на кордоні довелося вистояти

Не залишилася довго за межами країни й Оля Полякова. Облаштувавши доньок, повернулася до Києва. Тепер старша Маша навчатиметься в Англії. А співачка відразу по приїзді зайнялася звичною справою – дала концерт. Щоправда, з урахуванням сучасних реалій він відбувся у метро.

Тоня Матвієнко

Дружина Мірзояна з донькою повернулися з-за кордону тайкома, нікому нічого не сказавши. Для чоловіка Антоніна зробила сюрприз, завітавши на його концерт. А ще шокувала несподіваною появою свою знамениту матусю Ніну Митрофанівну, яка не могла нарадітися зустрічі з донькою й онукою.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тарзан

Беззубий Тарзан пограв своїми м’язами на публіку: бюст більше, ніж у Наташі Корольової

Чоловік Наташі Корольової знову потрапив в скандал - його нове фото налякало шанувальників.
Як виглядали Євген Кошовий, Степан Казанін, Олена Кравець та інші зірки Кварталу 95 на початку кар'єри

Як виглядали Євген Кошовий, Степан Казанін, Олена Кравець та інші зірки “Кварталу 95” на...

Студія "Квартал 95" існує вже майже 20 років, а її головний акторський склад весь цей час залишається майже незмінним. Як виглядали головні зірки студії "Квартал 95" на початку кар'єри, дивіться далі в матеріалі.
Русалки, ваблячи і невловимі

Русалки – хто вони? Міфи і реальність

Русалки можуть бути доброзичливими захисниками. Вони можуть бути вразливими, як глибоко страждає головна героїня в «Русалоньку» Ганса Християна Андерсена, яка кидає свій хвіст, щоб йти по землі з людиною, яку вона любить, тільки щоб бути відкинутою в сторону, перетворюючись в морську піну.

Популярне за тиждень

Популярне