Коля Серга проявляв чудеса витривалості в “Орлі і решці”: чим нині дивує безстрашний музикант і телеведучий

Глядачі тревел-шоу "Орел і решка" з захопленням слідкували за сміливими вправами ведучого Колі Серги. Здавалося, для нього немає нічого неможливого ані на землі, ані в повітрі, ані під водою. Тепер свою фізичну майстерність 33-річна знаменитість проявляє в лавах ЗСУ.

Коля з дитинства проявляв різноманітні таланти. Під час навчання в Одеському університеті екології Серга завзято грав у КВН. І навіть зумів пробитися зі своїми жартами на російський розважальний телеканал ТНТ.

Музикант Коля Серга став військовим

Згодом була “Фабрика зірок”, де продюсер Костянтин Меладзе махнув рукою на вихованця – мовляв, безталанний. Так тривало, допоки Колі не дозволили виконати власну пісню. От тут усі й втямили, який він молодець. Були у Серги думки вступати до Щукінського училища, та згодом музика пересилила, і він відмовився від ідеї стати актором.

https://www.youtube.com/watch?v=FHEHSWaUo2o

З програмою “Орел і решка” одесит об’їздив пів світу, побачивши, як живуть інші люди. А коли в Україну прийшла біда, не став осторонь. Спочатку активно допомагав містянам, потім став до лав ЗСУ, щоб захищати рідну країну від російської навали. Тепер Коля проклинає всі презервативи, якими свого часу користувався. Адже доживши до 33 років, так і не став батьком жодного разу і не має кому передати свій багатий життєвий досвід.

В армії Серга займається своєю звичною справою. Їздить із “Культурним десантом” по позиціях і підтримує бойовий дух побратимів. Після перемоги першим ділом збирається напитися, бо в армії панує сухий закон. А потім уже візьметься виконувати програму по збільшенню кількості українців.

Та, напевно, з армії не піде. Принаймні зараз зірка схиляється до думки, що продовжить працювати з ветеранами. Коли навчався в універі, Коля відвідував військову кафедру, тож тепер може використати отримані теоретичні знання на практиці. А своєю нинішньою музою боєць вважає Збройні Сили України.

Поділитися статтею

Зараз читають

Віра Брежнєва помітно постаріла

Обличчя бабусі: фото Віри Брежнєвої без макіяжу та фільтрів збентежило фанатів і Костянтина Меладзе...

Віра Брежнєва опублікувала нову фотографію, якою сильно занепокоїла своїх шанувальників. На знімку помітно, що артистка сильно змінилась за останні дні
Сорокарічна Анна Семенович вразила видом в одному халатику

Анна Семенович запустила себе далі нікуди: потрійне підборіддя і качині губи налякали шанувальників

Відома російська акторка і співачка Анна Семенович запустила себе далі нікуди. Зірка вирішила постати перед шанувальниками справжньою, чимтільки відлякала їх.

Тест – головоломка №24-05-2: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?...

Уважність потрібно тренувати. Річ у тому, що без тренування вона погіршується, як і ваші м'язи атрофуються, якщо їх не навантажувати фізичними вправами.
Настя Каменських вперше після раптового зникнення з'явилася в Мережі

Настя Каменських вперше після раптового зникнення з’явилася в Мережі: вже народила?

Відома українська співачка Настя Каменських вперше після раптового зникнення з інфопростору повернулася в Мережу. Співачка розповіла, чому не виходила на зв'язок.

Популярне за тиждень

Популярне