“Інвестували в українську культуру”: Олег Скрипка з гурту “Воплі Відоплясова” пояснив свої концерти в росії

Фронтмен популярного в Україні рок-гурту "Воплі Відоплясова" пояснив, чому насправді виступав з концертами в росії. За словами Олега Скрипки, не до нього одного потрібно звертатись з такими запитаннями

Відомий український співак і фронтмен гурту “Воплі Відоплясова” у новому інтерв’ю для видання “24 канал” пояснив, чому не жалкує про заробітки в росії. За словами Олега Скрипки, він вважає таке рішення абсолютно вірним, оскільки всі кошти з культурного заробітку за межами України таки інвестувались в українську культуру. Детальніше зірка розповів журналістам.

Олег Скрипка пояснив, чому вважає правильними свої концерти в росії
Олег Скрипка пояснив, чому вважає правильними свої концерти в росії

Олег Скрипка про роботу в росії

До початку російської агресії на Сході України 2014 року український та російський шоубізнес були тісно пов’язані. Відомі артисти з росії виступали в Україні, а українські зірки, своєю чергою, їздили на заробітки до сусідньої держави. 2014 рік, а особливо – 2022, поставили крапку в будь-яких російсько-українських відносинах.

У зв’язку з цим чимало відомих українських зірок почали відрікатись від російськомовної творчості та ледве не каялись у тому, що в минулому працювали на російську авдиторію. Проте, до переліку таких знаменитостей не належить Олег Скрипка, популярний український музикант. Знаменитість вважає своє рішення заробляти гроші в росії абсолютно правильним.

Музикант пояснює таку позицію тим, що ці гроші він не залишав у росії. Напроти, Олег Скрипка всі зароблені на російських концертах кошти вкладав в українські творчі проєкти, тим самим розвиваючи рідну культуру.

Це було абсолютно правильно. Не тільки я так робив. Знаю ще кількох хороших людей, які так інвестували в українську культуру

– розповів Олег Скрипка в новому інтерв’ю.

Фронтмен популярного рок-гурту Воплі Відоплясова пояснив виступи в росії
Фронтмен популярного рок-гурту Воплі Відоплясова пояснив виступи в росії

Проте, 2014 рік став для Олега Скрипки, як і для багатьох його колег, переломним роком. Тоді знаменитість вирішив назавжди відмовитись від виступів у росії, але, зізнається співак, його дивував той факт, що чимало українців продовжували споживати російську музику. Зірка зазначив у інтерв’ю, що йому було ніяково чути російську творчість в клубах, ресторанах та розуміти, що вона присутня в плейлистах пересічних громадян.

Поділитися статтею

Зараз читають

Дружина Бєднякова Настя Коротка розповіла про труднощі материнства

“Вірите в мене більше, ніж я в себе”: дружина Бєднякова Настя Коротка розповіла про...

Відомий український телеведучий нещодавно вдруге став батьком. Його дружина Анастасія Коротка розповіла на особистій сторінці в Інстаграм про будні матері, яка щойно народила
Смачний кекс на кефірі

Супер пишний кекс на кефірі з білим шоколадом: неймовірно м’яка і повітряна домашня випічка...

Тісто виходить дуже ніжним і вологим. Оригінального смаку випічці надає білий шоколад і кокосова стружка. Як приготувати пишний кекс на кефірі, читайте далі.
Стас Костюшкін

Стас Костюшкін розкарячився так, що аж очі на лоб полізли: косить під Волочкову

Відомий співак і виходець з групи "Чай вдвоем" Станіслав Костюшкін показує красу свого тіла і розтягується на шпагат.
Сороки дуже розумні

Чоловік навчив сорок збирати пробки від пляшок, а тепер вони прибирають околиці (Відео)

Сороки досить розумні, як птахи - настільки розумні, що тепер подають приклад утилізації сміття.

Популярне за тиждень

Популярне