Гірке американське життя дружини Тараса Тополі Alyosha: витрачає на місяць 300 доларів

Коли почалася війна, лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя пішов у тероборону, ставши парамедиком. А дружину з трьома дітьми відправив до Америки, де мешкають його мама із вітчимом. Alyosha відверто розповіла, як їй живеться за океаном.

Ті, хто ніколи не відвідував Америку, зазвичай ідеалізують країну, вважаючи недосяжною мрією. Але ті, кому довелося деякий час пожити серед американців, не завжди перебувають у захваті від цього.

 

З’ясувалося, що американська мрія не така вже й приваблива. Особливо попервах. Олена Тополя писала заяви, щоб отримати медичну страховку, але вийшов пшик. Мамі і двом дітям відповіли відмовою, і тільки Роману дали зелене світло, оскільки хлопчик народився у США і має американське громадянство. Після цього Alyosha навіть не намагалася скористатися якимись програмами для українців, що переховуються від війни.

Час від часу Тарас Тополя навідується до Америки, щоб відвідати дружину і дітей

Живе білявка дуже скромно. На себе і на дітей витрачає не більше трьох сотень доларів на місяць. Звісно, таке можливе лише тому, що закупівлею продуктів займаються батьки чоловіка. А одяг для дітей і українки зібрали небайдужі американці.

Заробляти за океаном співачці дуже складно. Якщо іноді й запрошують на корпоративи, то виключно українці, які вже давно обжилися в Штатах, але трапляється таке доволі рідко.

Старші хлопчики Марко і Рома пішли до американської школи. Але вдома матуся займається з дітьми ще й за українськими підручниками, оскільки вважає заокеанську програму дуже слабенькою.

Альоша спить і бачить, коли з’явиться можливість повернутися в рідний Київ. Життя в Америці не припало їй до снаги. Місцеві правила, звички, їжа – все не таке, як в Україні. Жінка вбачає чимало труднощів із банальними речами, хоча б і з записом до лікаря.

Поділитися статтею

Зараз читають

Алекс Топольський поскаржився на проблеми з пам'яттю

Топольський з Холостяка-12 поскаржився на проблеми з пам’яттю: не пригадає, з ким мав поцілунки...

Головний герой нового сезону реаліті-шоу Холостяк зізнався, що насправді він пам'ятає далеко не всі важливі речі, про які йому розповідають дівчата. Топольський виправдав свої проблеми з пам'яттю
Знайдіть відмінність

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд одного веселого коня на картинці відмінну від...

У цій статті вам пропонується пройти тест і виявити на картинці одного веселого коня, який відрізняється від інших. Це потрібно зробити за тридцять секунд. Кінь насправді виглядає веселим.

Світлана Лобода блиснула вигинами і похвалилася розкішним життям: “Зібрала речі, полетіла на канікули”

Відома українська співачка Світлана Лобода в Інстаграмі блиснула своїми вигинами і поділилася планами на найближче майбутнє.

Популярне за тиждень

Популярне