Таїсія Повалій забрала в росію 80-річну маму, яка просила її повернутися в Київ: “Ні, мама, я не приїду”

Українська співачка-зрадниця Таїсія Повалій з початку повномасштабної війни не з'являлась в Києві та забрала в росію свою 80-річну маму, яка просила її повернутись додому.

Таїсія Повалій вразила українців своєю зрадницькою позицією після того, як росія розв’язала повномасштабну війну. Народна артистка продовжила виступати на російській сцені та навіть співала “Червону руту” на “Блакитному вогнику” в Новий рік 2023. Її син Денис Повалій не підтримує погляди матері, однак це не вплинуло на позицію співачки.

Таїсія Повалій забрала в росію 80-річну маму, яка просила її повернутися в Київ
Таїсія Повалій забрала в росію 80-річну маму, яка просила її повернутися в Київ

В інтерв’ю російським ЗМІ артистка розповіла, як 23 лютого 2022 року вранці вилетіла в москву на зйомки телешоу і повинна була повернутись, але через війну вона разом з чоловіком Ігорем Ліхутою прийняла рішення залишатись в росії, поки все не закінчиться. В Києві тоді була 80-річна мама Повалій:

Вона по телефону говорила: “Ти повинна бути тут!”. А я відповідаю: “Мама, мене не пускають, я не можу приїхати!”. І мама у відповідь: “Виходить, що я помру, а ти не приїдеш?”. І я розплакалась: “Ні, мама, я не приїду. Тому тобі треба буде їхати до мене в москву”

, – заявила Таїсія Повалій.

Таїсія Повалій забрала в росію 80-річну маму, яка просила її повернутися в Київ
Таїсія Повалій забрала в росію 80-річну маму, яка просила її повернутися в Київ

Тільки через два місяці жінка погодилась їхати в росію. За словами Повалій, мама весною 2022 року разом з кішкою проїхала 2000 кілометрів на машині, до москви добралась через Польщу і білорусь. З тих пір постійно питає у доньки, коли вони повернуться додому. Артистка відповідає старенькій матері, що вони вже вдома.

Нагадаємо, Таїсія Повалій з 2014 року продовжувала виступати і працювати в росії навіть після всіх подій, які відбулись. Павло Зібров, який 28 років близько дружив зі співачкою зізнався, що навіть уявити не міг, що його подруга буде співати на кремлівських концертах, коли в її рідній країні відбувається таке.

Поділитися статтею

Зараз читають

Джамала виступила на гала-концерті чоловічого конкурсу краси

Джамала приваблює передплатників грою у запитання на своїй сторінці у Instagram

Новий пост зацікавив та привернув увагу читачів. Джамала розповіла, що вже за тиждень ми почуємо її maxi single "Тайком".
Ані Лорак у сукні

Ані Лорак вперше вийшла в світ після возз’єднання з чоловіком: вбралася в шкіру і...

Ані Лорак повернулася з відпочинку на Мальдівах і тут же засвітилася на світському заході - «Премії МУЗ-ТВ».
Дівчина врятувала хлопчика

Медсестра пожертвувала частину своєї печінки чужій дитині

Медсестра готова на все заради порятунку пацієнтів. Ця дівчина не побоялася, і віддала частину свого здоров'я хворій дитині.
Реальність приводить у захват

Тварини не справжні. Це реалістичні скульптури з піску (20 Фото)

За останні 10 років скульптор розвинув свій дар до такої міри, що йому вдається відтворити з піску, практично будь-яку тварину.

Популярне за тиждень

Популярне