Молодшій доньці Сумської з Борисюком прийшов час обирати професію: чи піде Ганнуся шляхом батьків

Авторитет батьків Ольги Сумської і Віталія Борисюка, а також інших членів родини-акторів завжди давив на Аню Борисюк. Нині дівчині вже 19 років, але вона ще й досі не визначилася, чого хоче в житті. Щоправда, професію здобуває батьківську.

Звісно, через надмірну зайнятість мами й тата у театрі і на знімальних майданчиках, Аня рідко бачила їх удома. Але теплоту батьківської любові завжди відчувала і ніколи не була самотньою. Наприклад, тато міг проводити якісь перемовини, тримаючи дитину на руках. І це його не обтяжувало.

Ганна Борисюк, донька Ольги Сумської і Віталія Борисюка, вирішила стати актрисою

А от шкільні роки Борисюк згадує з неприємним осадом. Однокласники завжди дорікали школярці, що батьки за неї про все домовляться і просунуть у житті. Дружити з Анею ніхто не хотів, то доводилося всі свої дівочі секрети довіряти лялькам.

Поспілкуватися і спитати поради завжди можна було в рідної сестри. Але Тоня поїхала до москви, коли молодшій сестричці було всього 9 років. Аня бігла за нею в піжамі і благала нікуди не летіти. Зараз, звісно, заспокоїлась, і спілкується з сестрою завдяки гаджетам. Хоча й сумує за Тонею Паперною.

Ганна Борисюк з мамою Ольгою Сумською і сестрою Антоніною Паперною

Друзів Ганнуся таки знайшла, але вже коли поступила на навчання до вишу Карпенка-Карого. Їх поєднують спільні інтереси. На побачення юнка вперше сходила, коли навчалася у 8 класі. Аня соромилася і не знала, про що говорити. А кавалер замість того, щоб підтримати, навпаки наступного дня у школі ще й насміхався над невпевненістю однолітки.

Ольга Сумська переживає, що в молодшої доньки й досі немає бойфренда. Але Аня хоче спочатку здобути професію, а потім уже думати про амурні справи. Знаючи запальну вдачу мами, всі і від доньки чекають сплеску емоцій, танців, веселощів. Але дівчина не така, вона набагато спокійніша. Щоправда, переконана, що надалі стане такою ж видатною актрисою, як і її батьки.

Поділитися статтею

Зараз читають

Надія Мейхер

Грайлива Мейхер в дивному вбранні задерла ногу на камеру: пішла по стопах Волочкової і...

Колишня підопічна Костянтина Меладзе подалася в балет для дорослих. Ви все зрозумієте, коли побачите фото, на якому грайлива Мейхер в незвичайному вбранні задерла ногу прямо на камеру.
Ані Лорак та Тіна Кароль

Ані Лорак та Тіна Кароль – хто стане головною співачкою України?

Аналітики шоубізнесу констатують, що Ані Лорак користується популярністю в Україні, а Тіна Кароль втрачає статус "головної співачки країни".
Дідьє Дешам

Дешам щиро радий, що Роналду замовк в нульовою нічиєю

Дідьє Дешам аплодував своїм підопічним за те, що вони стримували Кріштіану Роналду.
Кращі друзі!

Жінки частіше знайомляться з чоловіками, у яких є домашні тварини

Хлопець, який поважає своїх друзів і піклується про них, теж буде поважати вас.

Популярне за тиждень

Земляки Юрій Батурін і Анатолій Пашинін здобули славу в москві: один...

Юрій Батурін і Анатолій Пашинін народилися в сусідніх районах Кіровоградської області. Зростали майже в одні й ті ж роки. Та якщо перший забув про своє коріння й після 24 лютого не спілкувався з батьками, то другий пішов боронити Україну ще з 2014 року.

Популярне