Лозовицька після розриву з Топольським зацікавлена у стосунках з дуже відомим ведучим: “З романтичного боку”

Переможниця Холостяка-12 Катерина Лозовицька після розставання з Алексом Топольським замислилась над романтичними стосунками з відомим українським телеведучим

Українська модель, учасниця та переможниця крайнього сезону популярного реаліті-шоу про кохання Катерина Лозовицька нещодавно дала інтерв’ю для українського видання. Знаменитість висловилась й про те, чи захотіла б піти на Холостяк-13, якби головним героєм проєкту став український ведучий і блогер Олексій Дурнєв.

Нагадаємо, що раніше чоловік зізнавався, що йому насправді пропонували участь в українському реаліті-шоу, проте він відмовився. Причиною знаменитість назвав занадто малий гонорар, у чотири рази менший, ніж та сума, яка б його задовольнила. Втім, журналісти спитали в Лозовицької, чи поборолася б вона за серце Дурнєва, якби він таки став Холостяком.

Катерина Лозовицька висловилась про ймовірні стосунки з Дурнєвим
Катерина Лозовицька висловилась про ймовірні стосунки з Дурнєвим

Лозовицька про стосунки з Дурнєвим

На це запитання дівчина відповіла з захопленням, оскільки вважає відомого українського блогера та ведучого вдалою кандидатурою на нового головного героя реаліті-шоу. Дівчина зазначила, що з одного боку Олексій Дурнєв додав би веселощів проєкту, а з іншого – було б цікаво розкрити особистість знаменитості не лише в розважальному, а й у більш серйозному ключі.

Катерина Лозовицька зауважила, що їй дуже сподобалась ідея запросити Олексія Дурнєва на роль головного холостяка України. Схоже, дівчина б хотіла поборотись за серце ведучого.

Мені ця ідея дуже подобалася, адже, по-перше, було б дуже весело, а по-друге, було б цікаво розкрити Льошу з серйознішого та романтичного боку

– прокоментувала Катерина Лозовицька.

Олексій Дурнєв міг стати головним героєм реаліті Холостяк
Олексій Дурнєв міг стати головним героєм реаліті Холостяк

Разом з тим, повідомила переможниця Холостяка-12, вона має власну думку стосовно ідеального кандидата на роль Холостяка у новому сезоні. За словами дівчини, це повинен бути військовий чоловік.

Поділитися статтею

Зараз читають

Оля Цибульская

Готовий на все: відомі жінки розповіли про романтичні вчинки партнерів

Напередодні Міжнародного жіночого дня зірки згадали неординарні вчинки, які заради них робили чоловіки.
Вагітні Ольга Сумська, Тіна Кароль, Ольга Фреймут та інші: як виглядали знамениті красуні незадовго до пологів

Вагітні Ольга Сумська, Тіна Кароль, Ольга Фреймут та інші: як виглядали знамениті красуні незадовго...

Ольга Сумська, Тіна Кароль, Ольга Фреймут та Камалія – всіх цих жінок об'єднує материнство. Якими були зіркові красуні на останніх місяцях вагітності, дивіться далі в матеріалі.
Катерина Кухар

Томна Катерина Кухар підкорила витонченими формами в напівпрозорій сукні без білизни: прима-балерина пішла у...

Українська прима-балерина і одна із найсуворіших суддів проекту «Танці з зірками» Катерина Кухар підкорила шанувальників новим фото.
Олександр Воробйов

Помер Олександр Воробйов: відомому акторові театру, кіно і серіалів було всього 59 років

15 січня зранку стало відомо про одну втрати російської сцени і кіно - на 59-му році життя помер відомий актор Олександр Воробйов.

Популярне за тиждень

Популярне