Тіна Кароль зізналася, що виховує єдиного сина у суворості: “Він не мажор і не мамин син”

Відома українська співачка Тіна Кароль являється мамою 14-річного хлопця Веніаміна. З 7 років Веня живе окремо від мами і бачиться з нею лише на свята.

Веніамін Огір – єдиний син відомої співачки Тіни Кароль. Народився хлопчик у 2008 році, саме тоді Тіна Кароль вийшла заміж за продюсера Євгена Огіра і планувала прожити з ним довге, щасливе життя. Втім, доля внесла свої корективи. У 2013 році Євген помер від важкої онкологічної хвороби, залишивши дружину та 5-річного сина.

Тина Кароль с мужем Евгением Огиром и сыном Веней
Тіна Кароль зізналася, що виховує єдиного сина у суворості

Тіна Кароль стала матірью-одиначкою, але вона завжди намагалася виховувати сина так, як того хотів його батько. Саме тому, коли хлопчику виповнилось 7 років, Тіна вирішила відправити його навчатись у престижну Лондонську школу. В інтерв’ю співачка неодноразово зізнавалась, що таке рішення їй далося вкрай важко, вона не хотіла розставатися з маленьким сином. Саме його батько, Євген Огір, хотів, щоб син здобував освіту за кордоном, тож Тіна зважилася на цей крок.

Зараз Веніаміну Огіру 14 років, половину свого життя він прожив у Великій Британії і англійську мову знає вже краще української. Відомо, що хлопець дуже гарно навчається і являється відмінником. Крім того, Веня займається бойовим гопаком та грою на музичних інструментах.

Веніамін Огір та Тіна Кароль
Веніамін Огір та Тіна Кароль

В недавньому інтерв’ю Тіни Кароль програмі “Зірковий шлях” співачка розповіла, що для неї завжди було важливо не виховати з сина мажора та маминого синка. Якби він навчався в Україні, то носив би статус сина зірки, а, навчаючись у Британії, він ніяк не відрізняється від інших дітей.

Він не мажор, не маминий син. Він мамин син удома, але не там. І найголовніше, що не через призму мами його сприймають

, – сказала Тіна Кароль.

Також Тіна додала, що виховує у синові лідера і хоче, щоб після навчання за кордоном син повернувся на Батьківщину і працював на благо України.

Поділитися статтею

Зараз читають

Моліться з вірою!

Молитви, щоб бути задоволеним в житті і про фінансовий диво. Читайте з вірою в...

Господи, я навчився бути задоволеним в будь-яких обставинах, в яких я перебуваю, особливо в умовах фінансової біди.
Зіркові дівчата дуже схожі на своїх мам

Яка мама, така й доня. Зірки, що обожнюють своїх мам: Брежнєва, Христина Соловій, Настя...

Зв'язок між мамами і дітьми настільки сильний, що тримається протягом усього життя. І вже дорослі донечки не можуть жити, щоб не поспілкуватися з найріднішою людиною. А оточення дивиться на них і дивується – як же схожі зірки на своїх матусь!
Ідеальні сирники за 10 хвилин від Аніти Луценко

Ідеальні сирники за 10 хвилин від тренера “Зважені та щасливі” Аніти Луценко: з борошном,...

Сирники – страва, яку обожнюють і дорослі, і діти. Втім, не кожда господиня може приготувати їх красивими та смачними, як у ресторані. Відома фітнес-тренерка Аніта Луценко розповіла, як приготувати корисні, смачні сирники, які не нашкодять фігурі і принесуть массу гастрономічного задоволення.

Стало відомо, що родичі онкохворої Анастасії Заворотнюк один за іншим померли від важких хвороб...

Анастасія Заворотнюк вже більше року лікується від раку і невідомо, які прогнози дають лікарі. Але виявилося, що сім'я зірки не вперше стикається з важкою хворобою.

Популярне за тиждень

Популярне