Перша дружина Валерія Меладзе розповіла, як з дочкою дізналася про зради з Джанабаєвою: “Відмовлявся говорити”

Перша офіційна дружина відомого співака Валерія Меладзе Ірина розповіла, як вперше дізналась про те, що чоловік їй зраджує з Альбіною Джанабаєвою.

Ірина Меладзе народила своєму колишньому чоловіку Валерію Меладзе трьох дочок, вони прижили в шлюбі більше 20 років. На початку нульових в житті співака з’явилась молода і гарна бек-вокалістка Альбіна Джанабаєва, перед якою він не встояв і піддався спокусі. Таємні коханці багато років приховували романтичний зв’язок, про який дізналась офіційна дружина артиста.

Останні два роки спільного життя з Валерієм Ірина Меладзе почала здогадуватись, що у чоловіка є таємне життя:

Відчула, що відбувається щось погане. Валєра відмовлявся говорити, хоча я і намагалась з’ясувати причину змін в його поведінці, а одного разу він просто зірвався і все розповів, але не став називати її імені

, – розповідала Ірина Меладзе в інтерв’ю.

Перша дружина Валерія Меладзе розповіла, як з дочкою дізналася про зради з Джанабаєвою
Перша дружина Валерія Меладзе розповіла, як з дочкою дізналася про зради з Джанабаєвою

Жінка була вражена до глибини душі, а про те, що коханкою стала Альбіна Джанабаєва Ірина дізналась від подруги:

Новина виявилась несподіванкою. Звісно, я знала Альбіну, але і припустити не могла, що у неї є син від Валєри

Колишня дружина Меладзе важко переживала розлучення, знайшовши втіху в церкві. Це допомагало їй впоратись із депресією, але не всі близькі прийняли її захоплення вірою. За матір’ю довго спостерігала старша дочка екс-пари Інга, а пізніше і сама приєдналась.

Нагадаємо, Валерій Меладзе і Альбіна Джанабаєва офіційно одружились в 2014 році, тоді ж артист розлучився з Іриною. У зіркового подружжя народилось троє дітей, хлопці Костянтин і Лука і дівчинка Агата.

Перша дружина Валерія Меладзе розповіла, як з дочкою дізналася про зради з Джанабаєвою
Перша дружина Валерія Меладзе розповіла, як з дочкою дізналася про зради з Джанабаєвою

Не зважаючи на неприємну історію зі зрадою співака, його колишня дружина зізнається, що зараз у них як ніколи чудові стосунки і вона ні про що не шкодує.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.