Юрій Горбунов зізнався, чи соромиться свого низького зросту поряд з Осадчею: “Вона завжди на підборах”

В Мережі часто піджартовують над зірковою парою Юрієм Горбунович і Катею Осадчею. Під спільними фото в Мережі можна знайти коментарі, що виглядає пара, як слон і моська. Чи чіпляє це Горбунова, читайте далі в матеріалі.

Юрій Горбунов і Катя Осадча – одна з найвідоміших пар українського шоу-бізнесу. Їх називають зразковою сім’єю, адже протягом шести років подружнього життя Горбунов і Осадча транслюють любов та взаємоповагу один до одного. Втім, як і у всіх знаменитих людей у цієї зіркової пари є як прихильники, так і хейтери. Під спільними світлина подружжя часто можна знайти негативні коментарі. Фоловери пишуть, що Осадча та Горбунов виглядають разом, як слон і моська і начебто вони визгялдають зовсім не гармонійно один з одним. Дійсно, на фото видно, що Осадча вища за Горбунова. У Мережі вказана інформація, що зріст Каті 180 см, а зріст Юрія – 168.

Юрій Горбунов зізнався, чи соромиться свого низького зросту поряд з Осадчею

Нещодавно Юрій Горбунов в інтерв’ю Славі Дьоміну зізнався, чи комплексує він щодо свого зросту. Чоловік запевнив, що у Мережі вказана не правильна інформація щодо його зросту, насправді він має зріст не 168 см, а 176. При цьому Горбунов зауважив, що Осадча вища за нього всього на 2 см. Таку явну різницю у зрості на фото шоумен пояснює тим, що Осадча завжди на підборах, тож і виглядає набагато вищою.

Юрій Горбунов і Катя Осадча зібралися до Криму
Юрій Горбунов зізнався, чи соромиться свого низького зросту поряд з Осадчею

Тож, Юрій Горбунов запевняє, що ніколи не комплексував щодо свого зросту. Але шоумен не заперечує, що має комплекси. Юрій зізнався, що найбільше його торбує власна вага. Чоловік схильний до набору зайвої ваги, тож намагається контролювати своє харчування. Крім того, шоумен регулярно займається йогою, аби тримати себе в тонусі.

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.