“У кого є можливість, той заробляє”: Лілія Ребрик зізналась, чи свариться з чоловіком через відсутність роботи

Відома українська ведуча та актриса прокоментувала стосунки з чоловіком Андрієм Диким. Зірка зізналась, чи виникають у них через це непорозуміння

Нещодавно відома українська телеведуча та актриса Лілія Ребрик дала інтерв’ю для Аліни Доротюк. З журналісткою зірка обговорила чимало цікавих питань, не обійшлось і без теми особистого життя знаменитості. Лілія Ребрик зізналась, чи виникали у неї з чоловіком непорозуміння через фінансове становище родини.

Аліна Доротюк запитала в Лілії Ребрик, чи не було в їхній з Диким родині “фінансового протистояння”. Журналістка зауважила, що для деяких чоловіків принципово важливо заробляти більше, ніж отримує його дружина. Українська актриса та ведуча зізналась, що в її стосунках такого немає.

Лілія Ребрик прокоментувала стосунки зі своїм чоловіком
Лілія Ребрик прокоментувала стосунки зі своїм чоловіком

Знаменитість зауважила, що зараз – абсолютно не той час, коли слід забивати голову подібними питаннями. На думку Лілії Ребрик, у родинах не повинно бути “я” і “ти”, адже сім’я – це одне спільне. Тому, зізнається зірка, вони з чоловіком не обговорюють і точно не сваряться через те, хто скільки заробляє.

Лілія Ребрик також зізналась, що їй хотілося б повернутись до часів, коли всі обговорювали, хто яку має зарплату. Втім, продовжила зірка, зараз українці живуть в абсолютно іншій реальності.

Мені здається, зараз у кого є можливість, той і заробляє. так хочеться повернутися до тих проблем, коли [говорили – прим. ред.], хто скільки заробив. Зараз інше

– прокоментувала українська актриса Лілія Ребрик.

Лілія Ребрик та Андрій Дикий давно перебувають у щасливому шлюбі
Лілія Ребрик та Андрій Дикий давно перебувають у щасливому шлюбі

Разом з тим відома українська актриса та телеведуча зауважила, що вони з чоловіком мають спільний бюджет, а тому всі масштабні покупки спершу обговорюють одне з одним. Ба більш, старша донька Лілії Ребрик та Андрія Дикого, якій виповнилось 10 років, з 5-річного віку самостійно заробляє. Дівчинка пішла стопами зіркової мами та почала акторську кар’єру.

У тому ж інтерв’ю для Аліни Доротюк Ребрик не називала точної суми гонорарів своєї доньки Діани, проте зізналась, що дівчинка на зароблені кошти змогла сама собі купити телефон і велосипед.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ольга Сумська здивувала несподіваною зміною іміджу: зачіска, як у Насті Каменських

Актриса Ольга Сумська опублікувала архівне фото, де постала в несподіваному образі.
Надя Дорофєєва

На чому їздить Надя Дорофєєва? Співачка вперше показала свою машину – автомобіль явно не...

Українська співачка Надя Дорофєєва не приховує, що доходи у неї дійсно шалені. Але щоб добре заробляти, доводиться і чимало працювати.
Катя Осадча вперше розповіла про свою модельну кар'єру до зустрічі з Горбуновим

Осадча вперше розповіла про свою модельну кар’єру до зустрічі з Горбуновим: “Була б всесвітньовідомою...

Відома українська телеведуча Катерина Осадча в юному віці до кар'єри на телебаченні була професійною моделлю. Фанати впевнені, що зірка могла б досягти світового рівня популярності.

Популярне за тиждень

Популярне