Лідія Таран розповіла про нове життя у Франції та чесно назвала мінуси проживання в країні: “Не заради себе”

Відома українська телеведуча та зірка "ТСН" Лідія Таран зараз разом з донькою живе за кордоном. Знаменитість чесно розповіла про мінуси проживання у Франції

Після початку повномасштабної війни в Україні відома телеведуча та журналістка Лідія Таран разом з донькою від Андрія Доманського Василиною виїхала до Франції. Там зіркові мама та донька почали обживатись. Лідія Таран стала студенткою місцевого університету, а Василина Доманська почала ходити до коледжу.

У пошуках безпечного місця для проживання зіркова родина оселилась у невеличкому місті Нансі. Там відома українська телеведуча Лідія Таран дистанційно працює кореспонденткою ТСН, поєднуючи роботу з навчанням і вихованням доньки. Загалом, життя знаменитості вдалині від Батьківщини починає налагоджуватись, проте є і свої мінуси.

Зірка ТСН нещодавно дала нове інтерв'ю
Зірка ТСН нещодавно дала нове інтерв’ю

У Франції відома українська телеведуча разом з донькою зупинились жити у місцевої родини, яка люб’язно погодилась надати їм дах над головою. У новому інтерв’ю для Comments.ua Лідія Таран розповіла, як проходять їхні з Василиною будні. Оскільки вони живуть за межами великого міста, то для того, аби дістатись на навчання чи роботу, потрібно користуватись електричкою.

Втім, французи часто влаштовують страйки, через що громадський транспорт просто зупиняється.

Саме ці незручності Лідія Таран вважає чи не єдиним мінусом життя за кордоном. Ба більш, відома українська ведуча зізнається, що на Батьківщині навіть під час повномасштабної війни не спостерігається подібних проблем з транспортом.

Лідія Таран також висловилась про своє життя за кордоном. Відома українська ведуча впевнена: оскільки зараз важко абсолютно кожному пересічному українцю, то їхнє з донькою французьке життя вона називає “більш-менш комфортним”.

Лідія Таран з донькою від Андрія Доманського живуть за кордоном
Лідія Таран з донькою від Андрія Доманського живуть за кордоном

Вільного часу ні у відомої ведучої, ні у її доньки немає. Саме тому, розповідає Лідія Таран, вони не є частими гостями музеїв чи ресторанів. Знаменитість розповіла, що у вільний від роботи та материнських обов’язків час вона бере участь у місцевих заходах, де розповідає про війну в Україні, співпрацює з французькими медіа та займається волонтерством.

Популярне

Схожі статті

“Одружені й щасливі”: футболісти Ребров, Зінченко, Забарний показали дружин у весільних сукнях

Талановиті футболісти заробляють настільки багато, що мають можливість обирати собі в дружини справжніх красунь. Ребров, Зінченко, Забарний вже зробили свій вибір. Погляньмо на їхніх наречених.

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.