Фіналістка Холостяка-12 Саша Мудра заявила, що допомогла б Топольському розбагатіти: “Але він мене не вибрав”

Фіналістка 12 сезону шоу "Холостяк" Саша Мудра була впевнена у своїй перемозі, але Алекс Топольський вибрав Катерину Лозовицьку. Саша розповіла, які у неї були плани на Алекса.

Саша Мудра вперше після фіналу “Холостяка-12” дала інтерв’ю Анні Олицькій. В Мережі багато хто писав, що дівчина навряд чи звернула б колись увагу на такого як Топольський в реальному житті. Журналістка спитала у Мудрої, чи це правда:

В плані зовнішності взагалі запросто зверну увагу, якось прогулятись, сходити на побачення. В плані якоїсь серйозності і розуміння того, що мені може дати цей чоловік у відповідь на те, що надаю йому я, тобто свій час, свою турботу, свою любов. Тобто на вагах моє жіноче і його чоловіче. Я розуміла, що ні. Його в принципі відношення до життя дуже схоже на моє, тобто ми з ним дуже схожі і я не думаю, що це класно для того, щоб побудувати здорові, міцні стосунки. Я все таки вважаю, що має бути баланс. Я не говорю про повні протилежності, але має бути баланс, а ми з ним надто схожі. Ми обидва легковажні, ми такі роздовбаї трошки, ну з розряду – а, завтра. А мені потрібна людина, яка скаже – сьогодні, і крапка. Ось для мене це чоловічий справжній стержень. З Алексом я розуміла, що якщо я скажу – завтра, він скаже – та можна й післязавтра, полежимо під пальмою на Балі. І куди я так укачусь? Ніякої дисципліни, нічого

Фіналістка Холостяка-12 Саша Мудра заявила, що допомогла б Топольському розбагатіти
Фіналістка Холостяка-12 Саша Мудра заявила, що допомогла б Топольському розбагатіти

Не зважаючи на це, Мудра фантазувала про те, якими б могли бути відносини з Холостяком, якби він вибрав її у фіналі і розглядала такий варіант для себе:

Коли нас вже залишилось чотири, перед знайомством з батьками, я пам’ятаю, що мені сниться сон, що я знайомлю його з людьми, які йому допоможуть заробити багато грошей. І я думаю, я його зараз можу з кимось познайомити, він в принципі може заробити багато грошей ну і в принципі у нас може щось вийти, але це був тільки сон ну і він мене не вибрав, тому ось так

Фіналістка Холостяка-12 Саша Мудра заявила, що допомогла б Топольському розбагатіти
Фіналістка Холостяка-12 Саша Мудра заявила, що допомогла б Топольському розбагатіти

Саша зізналась, що пробуджує в чоловіках мотивацію, щоб задовольнити всі її потреби:

Правильно так про себе говорити чи ні, але у мене якось завжди виходить мотивувати чоловіків на те, щоб він хотів більшого, щоб дати мені більше

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.