facebook

“Можливо, вона – деспот, ніхто не знає”: Клопотенко зізнався, яке враження на нього справила Олена Зеленська

Відомий український ресторатор і кулінар Євген Клопотенко зізнався, що йому спало на думку після зустрічі з першою леді України Оленою Зеленською

Євген Клопотенко, відомий український ресторатор, блогер і кулінар, у новому інтерв’ю пригадав про співпрацю з першою леді України Оленою Зеленською. Знаменитість висловився про те, яке враження вона на нього справила при зустрічі наживо, а також жартома зауважив, що не може сказати напевно, якою людиною є дружина чинного президента.

Так, у відповідь на одне з запитань журналістів “Української правди” Євген Клопотенко розповів, як працював спільно з першою леді над запровадженням нового меню харчування дітей в українських школах. Кулінар зізнався, що в нього немає особистих контактів Олени Зеленської, як от, наприклад, номеру її телефону. Клопотенко контактує безпосередньо з командою першої леді.

Євген Клопотенко пригадав про співпрацю з першою леді України Зеленською
Євген Клопотенко пригадав про співпрацю з першою леді України Зеленською

Відомий український кулінар зауважив, що всі напрацювання та ідеї він надсилає представникам Олени Зеленської, а ті, своєю чергою, пересилають Клопотенку відповідь першої леді. Втім, іноді вони бачаться в робочих групах. Знаменитість зізнається, що Олена Зеленська справляє враження цілком позитивної та відкритої людини.

Євген Клопотенко також пригадав, як відвідав конференцію, на якій також була присутня перша леді України. Кулінар пригадав, як навколо були сотні людей, Олену Зеленську з приміщення проводжала охорона, а вона обернулась й сказала йому: “Женю, пока”. Клопотенко не розгубився, сказав “пока” у відповідь.

Клопотенко зізнався, що Олена Зеленська справила на нього враження позитивної людини
Клопотенко зізнався, що Олена Зеленська справила на нього враження позитивної людини

Проте, жартома додав український ресторатор і кулінар, він не може знати напевно, чи правильним було його перше враження. Євген Клопотенко пожартував, що, можливо, така поведінка – лише частина образу першої леді, а насправді вона є абсолютно іншою.

Можливо, це її образ, а насправді вона – деспот. Ніхто не знає. Окрім президента

– прокоментував Євген Клопотенко.

Популярне

Схожі статті

І не манка, і не борошно: ось що треба додавати в сирники, аби вони виходили ніжні, немов крем

Аби сирники виходили такими, що хочеться їх їсти знову й знову, то треба тільки знати декілька секретів приготування. Вони не складні, але додадуть новий смак у страву.

Щойно вимикають світло, я починаю витягати прилади з розетки: важливі 5 представників побутової техніки

Останнім часом почастішали відключення світла, то треба попіклуватися про телевізор, пральну машину та інші важливі побутові прилади. Слід витягати вилки з розеток, щоб не зіпсувати техніку.

Ставлю це біля ліжка – і діє як “мантра”, бо засинаю через 2 хвилини: навіть після кружки кави

Скільки ж іноді зусиль треба, аби заснути. То крутишся пів ночі, то не можеш ніяк "вимкнути" мозок, то організм активується, щойно лягли в ліжко. Та є й хороша новина – заснути швидко таки можливо.

По 2 ложки у каструльку й картопля вариться за 6 хвилин: випросила цей секрет у шеф-кухаря ресторану

Чи можна зварити картоплю швидко? Так. Чи треба для цього "діставати зірку з неба"? Ні, бо ми пропонуємо дуже простий спосіб і тим самим, дуже дієвий.

У хімчистці мені розповіли, як часто треба прати пуховики: відповідь мене вразила – ось скільки оптимально

Зимовий одяг потребує не особливого, а точного догляду. Навіть частота прання впливає на якість виробу. Тож дізнайтесь скільки разів на сезон оптимально прати пуховики.

На новорічному столі в мене роли, але незвичайні: роблю закуску з крабових паличок, плавленого сиру й огірка

Новорічної ночі хочеться здивувати гостей не лише смачними, але й оригінальними закусками. Якщо є пачка крабових паличок, плавлений сирок та яйця, поставленої мети буде досягнуто з легкістю.