$50 тисяч, квартира на Мангеттені й інші “плюшки”: Мудра з Холостяка-12 зізналась, чим її забезпечує бойфренд

Ексучасниця популярного реаліті Саша Мудра у новому інтерв'ю розповіла детальніше про свого нового бойфренда та стосунки з ним. Дівчина зізналась, як він її забезпечує

Саша Мудра здобула особливу популярність на телепроєкті “Холостяк-12”. Дівчина народилась та виросла у Харкові, почала будувати кар’єру, втім на момент знімання шоу та після залишалась безробітною.

Сьогодні Мудра мешкає у США, будує стосунки з американським заможним бізнесменом. У новому інтерв’ю для Анни Олицької ексучасниця реаліті розповіла, на якому етапі зараз її стосунки з коханим.

Саша Мудра з Холостяка-12 прокоментувала своє особисте життя
Саша Мудра з Холостяка-12 прокоментувала своє особисте життя

Саша Мудра розповіла про стосунки з бойфрендом

У відповідь на запитання Олицької, на якому етапі вони з коханим зараз знаходяться, Саша Мудра зізналась, що чоловік запропонував їй пожити окремо, аби вона усвідомила, наскільки важким є життя у США.

Я буду говорити реально, як є. Стосунки на такому етапі, що він мені сказав: “Я даю тобі три місяці, ти живеш своїм самостійним життям, ти розумієш, як тут важко, що таке платити податки”. Бо, будемо відверті, я не дивилась весь цей час на ціни, не знала, що тут і скільки коштує

– зізналась Саша Мудра.

Дівчина зізналась, що раніше за все платив її бойфренд. Ба більш, якщо у Саші Мудрої з’являлись проблеми, побутові чи суспільні, пов’язані з незвичністю американської система, все допомагав вирішити її коханий.

Саша Мудра будує стосунки з американцем
Саша Мудра будує стосунки з американцем

Бойфренд Мудрої насправді не просто запропонував їй пожити окремо, а забезпечив її на цей час, три місяці, всім необхідним та навіть більше. Так, наприклад, чоловік винайняв квартиру в центрі Мангеттену (у цій квартирі й було зняте інтерв’ю), дав Саші Мудрій гроші. У відповідь на питання Олицької, чи дав він їй 50 тисяч доларів, вона погодилась і зазначила, що бойфренд виділив їй “достатню” суму.

Саша Мудра також зауважила, коли пройдуть три місяці, які на її роздуми виділив бойфренд, а вона зрозуміє, що хоче з ним і далі бути, то вони одразу зіграють весілля. Разом з тим, продовжує Мудра, вона боїться помилитись.

Поділитися статтею

Зараз читають

Вікторія Булітко показала, як виглядає поза сценою

Акторка “Дизель Шоу” Вікторія Булітко показала, як виглядає поза сценою: спортивний костюм, пуховик і...

Відома українська актриса та гумористка продемонструвала, як виглядає сучасна мода. Поза сценою та виступами Вікторія Булітко одягається не у вишукані сукні та підбори
Анастасія Волочкова

“Насолоджуйтесь кожною миттю життя”: Волочкова показала нового чоловіка

Балерина Анастасія Волочкова відома своїм насиченим особистим життям - вона змінює чоловік як рукавички, і абсолютно не шкодує про це, адже від життя треба брати все.
Олександра Кучеренко

Як виглядала Олександра Кучеренко в шкільні роки: вже тоді була красунею

Україна дізналася про Кучеренко в день, коли 18-річна уродженка Дніпра отримала титул найкрасивішої дівчини країни і завоювала корону на конкурсі «Міс Україна 2016».
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №2-С: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Ну як вирішили головоломку? Швидко це вам вдалося зробити? А відповідь ви можете подивитися на малюнку нижче. Відмінного вам настрою та удачі!

Популярне за тиждень

Популярне