У віці ягідки зі стрижкою боб-каре: Лідія Таран розповіла, як на електричці добирається на роботу у Франції

Відома українська журналістка і телеведуча Лідія Таран через війну в Україні вже майже рік живе у Франції. Зірка ТСН розповіла, як в іншій країні добирається на роботу.

Заради своєї єдиної доньки Василини від шоумена Андрія Доманського телеведуча Лідія Таран виїхала з України в безпеку, поки вдома триває війна. Журналістка в новому інтерв’ю розповідала, що взагалі то не планувала їхати за кордон. В перший день 24 лютого 2022 року вони з Києва виїхали в Кам’янець-Подільський, провели там ніч і на ранок вирішили, якщо є така можливість, треба їхати далі та звільняти місце для інших людей, кому це більш потрібно. Журналістка була на автомобілі з достатнім запасом бензину, а у Францію їх запрошували друзі-французи.

Лідія Таран з дочкою переїхала у Францію
Лідія Таран з дочкою переїхаа у Францію

Там у Лідії і Василини комфортні умови проживання в будинку французької родини. У них різні кімнати, Таран виплачують фінансову допомогу на дитину, вона вчиться в університеті і працює кореспондентом ТСН. Зірка 1+1 зізналась, що через вік не може отримувати стипендію, а також розповіла про великий мінус для себе:

Аби дістатись на навчання чи роботу потрібна електричка. А коли французи виходять на страйки, відстоюючи свої зарплати й право на пенсію – це проблематично, бо зупиняються всі потяги

Лідія відмітила, що в гостях як і завжди є щось, що викликає напруження, а повний комфорт вона може відчувати тільки вдома. Як мінімум є нюанси в побуті через іншу ментальність. Але Таран не скаржиться, враховуючи, що зараз більшості українців м’яко кажучи дискомфортно, тому своє життя з дочкою вона зараз називає комфортним, хоча і тужить за домом.

Лідія Таран розповіла, як на електричці добирається на роботу у Франції
Лідія Таран розповіла, як на електричці добирається на роботу у Франції

Часу на відвідування музеїв і прогулянки у телеведучої немає, тому що вона поєднує виховання дитини, навчання в магістратурі і роботу на 1+1, а також дистанційно керує благодійним проектом “Здійсни мрію”. По можливості Лідія допомагає з передачею гуманітарних вантажів в Україну і для місцевих ЗМІ розповідає про війну на французькій мові.

spot_img

Схожі статті

Ви не повірите, але смакота за пів години можлива: пиріг із замороженими ягодами хочу пекти ледь не щодня

У всесвіті гастрономії існують страви, які вражають не лише своїм неперевершеним смаком, але й захоплюють швидкістю свого приготування, що не впливає негативно на її смакові властивості.

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.