Анатоль Анатоліч показав власний будинок Даніелю Салему: поки що телеведучий мешкає удвох із собакою

Відомий телеведучий і блогер Анатолій Анатоліч запросив у гості одесита Даніеля Салема й показав йому, як проводить час у будинку за відсутності родини, яка нині перебуває у Парижі.

Коли Даніель Салем завітав на обійстя Анатолія Анатоліча, то найперше звернув увагу на український прапор. Господар пояснив, що не знімав його навіть під загрозою окупації, хоча сусіди настійливо радили це зробити. На щастя, до Вишгорода орки не дісталися через затоплення дамби.

На стіні в передпокої ціла виставка світлин Анатолія Анатоліча з дружиною і дітьми

Передпокій прикрашений сімейними світлинами багатодітного татуся з дружиною і дітьми. Родину Анатолій вивіз за кордон. Сам теж, як батько трьох дітей, має можливість виїзду. Але не робить цього, зрідка відвідуючи рідних людей за можливістю.

Салем побачив кросівки, в яких ведучий готується до марафону в Нью-Йорку. Спортивного взуття в Анатоліча ціла шафа, тож він подарував гостю одну пару.

Собака Айза привітно зустріла гостя з Одеси

У вітальні мирно посапувала дворічна собака Айза, висолопивши язика. Бідолашку розбудили й змусили сховати язичка. Попервах діти боялися великої тварини, розповів хазяїн, та згодом подружилися.

Будинок родина придбала у 2015 році. Після початку бойових дій на Донбасі у 2014-му нерухомість різко здешевшала, і Анатолій Анатоліч скористався цим. Родина практично нічого не змінювала у дизайні, хоча його не можна назвати суперсучасним. Це класика, але дуже затишна.

Даніель проінспектував холодильник господаря, скуштувавши сирників

Подвір’я невелике, та навіть маленький басейн присутній. Окремо чоловіки оглянули підвал, в якому родина переховувалася у перші дні війни – росіяни бомбардували військову частину неподалік, тож було дуже гучно. Низька стеля, одна лампочка і невеличкі розміри приміщення не завадили родині запросити до схованки ще й сусідів.

Далі Даніель проінспектував кухню. У холодильнику були тільки гречка і сирники, зготовлені мамою блогера. Від алкоголю гість відмовився, оскільки перебуває нині на військовій службі, а там суворий сухий закон.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".