Мама Анни Трінчер змусила зятя Олександра Волошина підписати шлюбний контракт: “Живіть скільки хочете”

Молоде зіркове подружжя Анна Трінчер та Олександр Волошин вирішили підкріпити штамп у паспорті шлюбним договором. Про це розповів блогер в інтерв'ю GLOSTER FM.

Українська співачка Анна Трінчер і блогер Олександр Волошин стали подружжям 24 вересня 2022 року. Як і багато сучасних молодят, подружжя вирішили підписати шлюбний контракт. Договір підписується на випадок розлучення пари. Так, у даному документі вже зафіксовано, хто на що може розраховувати в разі розлучення.

Як виявилося, ініціаторкою того, аби Трінчер і Волошин підписали шлюбний контракт стала мама дівчини. Про це розповів блогер в інтерв’ю GLOSTER FM. Волошин відмітив, що хоча з самого початку це було не його рішення, він був зовсім не проти підписання документу.

Мама Анни Трінчер змусила зятя Олександра Волошина підписати шлюбний контракт
Мама Анни Трінчер змусила зятя Олександра Волошина підписати шлюбний контракт

Також Волошин зізнався, що має досить напружені стосунки з тещею. Олександр розповів, що не покликав маму Трінчер, коли робив пропозицію руки і серця. Тому жінка дуже образилася на майбутнього зятя.

Аня довгий час була в конфлікті з мамою. Після цього мама сказала: “Живіть скільки хочете , тільки підпишіть шлюбний договір”

, – пригадав Волошин.

За словами Олександра, він не вагався ні хвилини і одразу погодився на підписання договору. Єдиний пункт, який подружжя вирішили не прописувати у документі – це діти.

Мама Анни Трінчер змусила зятя Олександра Волошина підписати шлюбний контракт
Мама Анни Трінчер змусила зятя Олександра Волошина підписати шлюбний контракт

Варто відзначити, що наразі Трінчер і Волошин не планують поповнення у сім’ї. Вони допускають, що у них будуть діти, але лише у далекому майбутньому.

Нагадаємо, Анна Трінчер здобула славу після виходу серіалу “Школа”, де дівчина зігралу зразкову ученицю Нату. Згодом Анна взяла участь у вокальному проєкті “Голос країни”, де стала суперфіналісткою. Зараз Трінчер розвивається саме як співачка, а також являється блогером-мільйонником. Чоловік Трінчер Олександр Волошин – теж відомий блогер. Його Інстаграм-блог налічує 1,4 млн підписників. В недавньому інтерв’ю Волошин хизувався, що за місяць на соціальних мережах заробляє 100 тисяч доларів.

Поділитися статтею

Зараз читають

Домашні улюбленці весь час оберігали малюка

У США загубився хлопчик в одному підгузку: дитину знайшли завдяки Налу і Гречці. Домашні...

У місті Уолтон, штат Флорида, загубився хлопчик. Малюка знайшли у лісі завдяки домашнім собакам.
Даша Астаф'єва засунула лампочку між ніг

Зазвичай лампочку намагаються засунути в рот, але Даша Астаф’єва знайшла їй інше застосування –...

Відома співачка Даша Астаф'єва показала фото, яке змусило шанувальників розпалити купу обговорень.
Валентина Легкоступова і Юрій Фірсов

Вдівець Легкоступової виявився двоєженцем, а заміж за нього вона вийшла під примусом

Нещасній Валентині Легкоступовій і після смерті немає спокою. Історія її останнього заміжжя і подробиць загибелі обростає новими фактами і чутками.
Журавель

Притчі: Багатство без цінності. Вовк і журавель

Не чекайте нагороди за служіння тому, у кого немає честі.

Популярне за тиждень

Популярне