Мама Анни Трінчер змусила зятя Олександра Волошина підписати шлюбний контракт: “Живіть скільки хочете”

Молоде зіркове подружжя Анна Трінчер та Олександр Волошин вирішили підкріпити штамп у паспорті шлюбним договором. Про це розповів блогер в інтерв'ю GLOSTER FM.

Українська співачка Анна Трінчер і блогер Олександр Волошин стали подружжям 24 вересня 2022 року. Як і багато сучасних молодят, подружжя вирішили підписати шлюбний контракт. Договір підписується на випадок розлучення пари. Так, у даному документі вже зафіксовано, хто на що може розраховувати в разі розлучення.

Як виявилося, ініціаторкою того, аби Трінчер і Волошин підписали шлюбний контракт стала мама дівчини. Про це розповів блогер в інтерв’ю GLOSTER FM. Волошин відмітив, що хоча з самого початку це було не його рішення, він був зовсім не проти підписання документу.

Мама Анни Трінчер змусила зятя Олександра Волошина підписати шлюбний контракт
Мама Анни Трінчер змусила зятя Олександра Волошина підписати шлюбний контракт

Також Волошин зізнався, що має досить напружені стосунки з тещею. Олександр розповів, що не покликав маму Трінчер, коли робив пропозицію руки і серця. Тому жінка дуже образилася на майбутнього зятя.

Аня довгий час була в конфлікті з мамою. Після цього мама сказала: “Живіть скільки хочете , тільки підпишіть шлюбний договір”

, – пригадав Волошин.

За словами Олександра, він не вагався ні хвилини і одразу погодився на підписання договору. Єдиний пункт, який подружжя вирішили не прописувати у документі – це діти.

Мама Анни Трінчер змусила зятя Олександра Волошина підписати шлюбний контракт
Мама Анни Трінчер змусила зятя Олександра Волошина підписати шлюбний контракт

Варто відзначити, що наразі Трінчер і Волошин не планують поповнення у сім’ї. Вони допускають, що у них будуть діти, але лише у далекому майбутньому.

Нагадаємо, Анна Трінчер здобула славу після виходу серіалу “Школа”, де дівчина зігралу зразкову ученицю Нату. Згодом Анна взяла участь у вокальному проєкті “Голос країни”, де стала суперфіналісткою. Зараз Трінчер розвивається саме як співачка, а також являється блогером-мільйонником. Чоловік Трінчер Олександр Волошин – теж відомий блогер. Його Інстаграм-блог налічує 1,4 млн підписників. В недавньому інтерв’ю Волошин хизувався, що за місяць на соціальних мережах заробляє 100 тисяч доларів.

Популярне

Схожі статті

Лисий український телеведучий розповів про стосунки з Ксенією Мішиною, яка кинула Еллерта: “Поки не готовий”

Оскільки Славу Дьоміна підозрювали у стосунках із Ксенією Мішиною, під час інтерв'ю журналісти прямо поцікавилися долею цих стосунків. І ось що розповів відомий блогер.

38-річна Злата Огнєвіч вперше зʼявилась на публіці без перуки: світ побачив її справжню зачіску (ФОТО)

Українська співачка Злата Огнєвіч зізналася, що тривалий час носила перуку. Але не тільки на сцені, а й в повсякденному житті. Що змусило артистку ховати натуральне волосся?

Мій нереально смачний десерт розходиться на “ура”. Рецепт за 5 хвилин: без випічки, без желатину, без яєць

Сьогодні пропонуємо вам легкий, смачний та дуже бюджетний рецепт десерту з молока всього за 5 хвилин - без випічки, без яєць, без желатину.