Дружина третього президента Віктора Ющенка покинула чоловіка і переїхала: “Тут неможливо знаходитися”

"Сніданок з 1+1" вирішив привітати Віктора Ющенка з 69-річчям і дізнався від іменинника чимало цікавого про зміни в особистому житті третього президента України.

Віктор Андрійович поділився з журналістом, що зазвичай не любить відзначати день народження, але доводиться робити це щороку. Обов’язковою ранковою процедурою в чоловіка є позирання в стародавнє дзеркало у ванній.

Віктор Ющенко з другою дружиною Катериною

Це триває зо 5 хвилин. Ющенко лається на нього, бо сам молодший, а амальгама набагато старша. Інколи голиться, а буває, залишає обличчя зі щетиною, як зараз модно. Далі переходить до звичних справ – лекцій, перемовин, розумової праці тощо.

У питаннях виховання дітей дружина Катерина завжди має вирішальне слово, а сімейним бюджетом розпоряджаються нарівні. Ющенко сам сплачує комірне і може назвати тарифи, наприклад, знає, скільки коштує куб дров.

Віктор Ющенко з дружиною і трьома молодшими дітьми

О 4-ій ранку 24 лютого 2022 року він ще не встиг лягти, бо зібралося чимало посуду після гостей, і треба було його вимити. Віктор Андрійович завжди це робить сам. Він не терпить, коли у мийці залишається брудний посуд, злиться і перекидає лють на домашніх тварин.

23-го, під час відзначання дня народження президента про війну не говорили, бо ніхто не вірив у можливість активних бойових дій. Але все сталося прямо протилежно. Жахлива реальність стала зрозумілою, коли з Василькова полетіли наші хлопці і розверталися у повітрі прямо над будинком.

Віктор Андрійович з Катериною Ющенко, але не благовірною, а дружиною племінника

Коти й собаки з переляку повтікали, і їх не було цілих 3 дні. Думок про від’їзд за кордон у Ющенка не виникало, бо не уявляв собі, що скаже на митному контролі.

А от із членами родини виникли проблеми. В будинку не стало світла й Інтернету, тому Катерина з доньками перебралася до Києва, а Віктор Андрійович залишився сам, поскаржившись, що на його очах помирає сім’я.

Поділитися статтею

Зараз читають

Даніель Салем вдруге стане батьком

Даніель Салем стане татом: усиновить дитину, яка втратила батьків через війну – Тіна Кароль...

Відомий український телеведучий повідомив чудову новину – зовсім скоро він стане татом. Знаменитість розповів, що почав процес усиновлення дитини, яка втратила батьків через війну
Де котик?

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд симпатичного котика на фото

Знайдіть котика на фото. Знайшли симпатичного котика? Якщо ні, то на фото нижче ви можете побачити, де він ховається. Відмінного вам настрою та успіхів у всьому!
Де кіт?

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд хитрого кота на фотографії

Чи знайшли хитрого кота на фотографії? Встигли це зробити за тридцять секунд? Якщо для вас це проблема, ви можете побачити його на фото нижче. Відмінного вам настрою та удачі у всьому!
Наталя Могилевська і Олег Рижов

Вся правда про роман Могилевської з мільйонером: цього ніхто не міг передбачити

Українська співачка і композитор Наталія Могилевська двічі була заміжня. З 2011 року, після розставання з другим чоловіком, співачка вільна.

Популярне за тиждень

Популярне