Маша Єфросиніна розповіла, як відпустила чоловіка на фронт: “Він поїхав, випхавши мене з дітьми з кордон”

Чоловік української телеведучої Маші Єфросиніної Тимур Хромаєв з перших днів повномасштабної війни захищає Україну на фронті. Виявляється, чоловік сам прийняв це рішення і навіть приховав це від найрідніших.

Маша Єфросиніна вперше розповіла про те, як дізналася, що її чоловік вступив до лав ЗСУ в інтерв’ю Ютуб-проєкту “Розмова“. Жінка зізналася, що її чоловік Тимур Хромаєв з нею не радився і перший час навіть приховував свої наміри служити в ЗСУ.

Це перше його рішення, згідно якого він не радився. Коли він нас вже випхав з України… Він поставив ультиматум, що я їду. Це була капець сварка

, – пригадує Єфросиніна.

Маша зізнається, що погодилася поїхати у Варшаву з двох причин. По-перше, вона бачила, як страждають її діти, по-друге, Маша вірила, що їде не на довго і скоро воєнні дії припиняться і вона повернеться додому.

Єфросиніна пригадала, як її чоловік ігнорував її після близькості
Маша Єфросиніна розповіла, як відпустила чоловіка на фронт

Про те, що її чоловік вирішив піти на фронт, Єфросиніна дізналася випадково від друзів.

Це пара – друзі Тимура. Дівчина мені сказала: “Тобі зараз головне, щоб Тимур вижив”. Я так: “В якому сенсі, що ти маєш на увазі? Він у Львові”. І вона так побіліла і сказала: “Сама йому телефонуй”.

, – розповіла Єфросиніна.

Виявилось, що Тимур Хромаєв відразу поїхав до Києва, як тільки його жінка з дітьми виїхали за кордон. Чоловік став добровольцем і пішов на фронт.

Вперше після довгої розлуки Маша Єфросиніна зустрілася з чоловіком у травні. Тимур приїхав на декілька днів до дружини у Варшаву. Саме там Хромаєв повідомив Маші про те, що скоро їде туди, де тривають запеклі бої. Єфросиніна пригадує, що чоловік спеціально обрав людне місце, аби повідомити їй цю новину.

Він обрав таке людяне місце, ми сиділи в дуже людяному ресторані. В мене тільки сльози потекли. Я знаю, що він спеціально обрав таке місце, щоб я не вибухнула і не кинулася в ноги.

, –  зі сльозами на очах пригадала Єфросиніна.

Маша Єфросиніна розповіла, як відпустила чоловіка на фронт
Маша Єфросиніна розповіла, як відпустила чоловіка на фронт

Маша Єфросиніна зізнається, що їй важко було прийняти рішення чоловіка. Перший час вона навіть звинувачувала його, що він пішов добровольцем і лише час допоміг усвідомити телеведучій, що вона не зовсім права.

Поділитися статтею

Зараз читають

Борис Корчевников

Директор онкохворого Корчевнікова розповів про самопочуття телеведучого: “Доля людини ” може скоро закінчитися...

Телеведучий і актор Борис Корчевников, який недавно шокував шанувальників новиною про свою онкології, зараз отримав багато уваги з боку аудиторії.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №131-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Вирішили головоломку? Якщо це для вас проблематично, то на малюнку нижче є рішення. Успіхів вам і відмінного настрою!
Кібер шахраї

В Україні з’явився новий вид шахрайства: всі подробиці

Цей вид шахрайство зараз дуже популярний. Нещодавно були викриті два угруповання, які обдурили українців на 600 000 грн.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №5-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Чи вдалося вам вирішити завдання? Якщо ні, то відповідь є на малюнку нижче. Відмінного вам настрою та міцного здоров'я!

Популярне за тиждень

Популярне