Тімур Мірошниченко присоромив Лободу за те, що вона публічно не покаялась за співпрацю з рф: “Це інструмент”

Відомий український ведучий висловився про Світлану Лободу, яка після початку повномасштабного вторгнення перекваліфікувалась на щиру патріотку. Мірошниченко хотів би почути від неї вибачення

Тімур Мірошниченко, відомий український телеведучий, нещодавно дав інтерв’ю для телеканалу “Дом”. Під час розмови з журналістом знаменитість відповів на чимало цікавих запитань, але найбільш “гучною” стала тема українських артистів та зірок, які до 24 лютого 2022 року продовжували співпрацювати з росією.

Так, Тімур Мірошниченко зізнався, як ставиться до відомої української співачки Світлани Лободи, яка сьогодні активно виступає по всьому світу з благодійними концертами. Ведучий зізнався, що очікував від зірки вибачення та навіть публічного покаяння за те, чим вона займалась з 2014 року до початку повномасштабної війни.

Тімур Мірошниченко зізнався, як ставиться до Лободи
Тімур Мірошниченко зізнався, як ставиться до Лободи

Відомий український телеведучий зазначив, що артистка й досі не перепросила та навіть ніяк не пояснила свою роботу в росії після 2014 року. Тімур Мірошниченко вважає патріотизм Лободи всього лиш інструментом.

Якби та сама Лобода своїми губами промовила: “Я перепрошую”. Нормально покаялася… Але вона ж все одно своїми губами цього не сказала досі. І вишиванка, і українська пісня – це інструмент

– прокоментував Тімур Мірошниченко.

Разом з тим, продовжив відомий український телеведучий, Світлані Лободі слід було наслідувати приклад Алана Бадоєва. Режисер після початку повномасштабної війни в Україні не лише засудив вторгнення російської армії на територію суверенної держави, а й покаявся за те, що в минулому співпрацював з сусідньою державою.

Підсумував свою розповідь про ставлення до діяльності й творчості Світлани Лободи Мірошниченко зізнанням у тому, що в українців надто коротка пам’ять.

Мірошниченко вважає, що Лобода мала перепросити за роботу в росії
Мірошниченко вважає, що Лобода мала перепросити за роботу в росії

Нагадаємо, що до 24 лютого 2022 року Лобода постійно з’являлась на російських телеканалах і гастролювала з концертами російськими містами. Після початку повномасштабної війни знаменитість разом з родиною переїхала жити до Латвії.

Поділитися статтею

Зараз читають

Судді попереднього сезону: Дмитро Монатик, Катерина Кухар та Влад Яма

Хто буде суддями шоу “Танці з зірками”: стало відомо перше ім’я

Зовсім скоро телеканал "1+1" оголосить імена учасників нового сезону шоу "Танці з зірками", а поки що творці розсекретили першого члена журі.
Померла Ніна Акімова

Померла актриса Ніна Акімова, яка зіграла в радянському фільмі «Серце матері»

Стало відомо, що сьогодні померла Ніна Акімова (Вільвовська). Багато хто знає актрису по ролі у фільмі «Серце матері», їй було 75 років.
Група НеАнгели

Вікторія Сміюха з “НеАнгелів ” оголосила про початок сольної кар’єри: коли вийде перша...

Група "НеАнгели" існувала 15 років. Після розпаду дуету Вікторія Сміюха і Слава Камінська мають намір почати сольну кар'єру.
Регіна Тодоренко

Тодоренко одумалась після скандалу щодо насилля

Зірка оголосила збір коштів на підтримку жертв насилля.

Популярне за тиждень

Популярне