Тімур Мірошниченко присоромив Лободу за те, що вона публічно не покаялась за співпрацю з рф: “Це інструмент”

Відомий український ведучий висловився про Світлану Лободу, яка після початку повномасштабного вторгнення перекваліфікувалась на щиру патріотку. Мірошниченко хотів би почути від неї вибачення

Тімур Мірошниченко, відомий український телеведучий, нещодавно дав інтерв’ю для телеканалу “Дом”. Під час розмови з журналістом знаменитість відповів на чимало цікавих запитань, але найбільш “гучною” стала тема українських артистів та зірок, які до 24 лютого 2022 року продовжували співпрацювати з росією.

Так, Тімур Мірошниченко зізнався, як ставиться до відомої української співачки Світлани Лободи, яка сьогодні активно виступає по всьому світу з благодійними концертами. Ведучий зізнався, що очікував від зірки вибачення та навіть публічного покаяння за те, чим вона займалась з 2014 року до початку повномасштабної війни.

Тімур Мірошниченко зізнався, як ставиться до Лободи
Тімур Мірошниченко зізнався, як ставиться до Лободи

Відомий український телеведучий зазначив, що артистка й досі не перепросила та навіть ніяк не пояснила свою роботу в росії після 2014 року. Тімур Мірошниченко вважає патріотизм Лободи всього лиш інструментом.

Якби та сама Лобода своїми губами промовила: “Я перепрошую”. Нормально покаялася… Але вона ж все одно своїми губами цього не сказала досі. І вишиванка, і українська пісня – це інструмент

– прокоментував Тімур Мірошниченко.

Разом з тим, продовжив відомий український телеведучий, Світлані Лободі слід було наслідувати приклад Алана Бадоєва. Режисер після початку повномасштабної війни в Україні не лише засудив вторгнення російської армії на територію суверенної держави, а й покаявся за те, що в минулому співпрацював з сусідньою державою.

Підсумував свою розповідь про ставлення до діяльності й творчості Світлани Лободи Мірошниченко зізнанням у тому, що в українців надто коротка пам’ять.

Мірошниченко вважає, що Лобода мала перепросити за роботу в росії
Мірошниченко вважає, що Лобода мала перепросити за роботу в росії

Нагадаємо, що до 24 лютого 2022 року Лобода постійно з’являлась на російських телеканалах і гастролювала з концертами російськими містами. Після початку повномасштабної війни знаменитість разом з родиною переїхала жити до Латвії.

Схожі статті

Це найсоковитіший стейк зі свинини, який я коли-небудь їла: смажу м’ясо тепер тільки так. Краще, ніж шашлик

Спробуйте надзвичайно смачний глазурований стейк зі свинини. Як приготувати цю смакоту швидко та без зайвих зусиль — читайте в нашому матеріалі.

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.