61-річний Ігор Кондратюк розповів про дорослих синів і доньку: відправив частину сім’ї за океан в Америку

Телеведучий Ігор Кондратюк 27 років щасливо живе у шлюбі з дружиною. Олександра народила шоумену трьох дітей – двох синів і доньку. Старші діти вже дорослі і перебувають в Україні, а менша Поліна нині гризе граніт науки в США.

Сергій та Данило Київ після початку війни не покинули. Старший син знімає соціальні ролики. Первісток Кондратюка має режисерську освіту. Були часи, коли допомагав тату в зніманні “Караоке на майдані”. Спочатку був адміністратором, потім доріс до помічника режисера.

Так виглядала родина Ігоря Кондратюка, коли всі були разом

Середній Данило не пішов по татових стовпах, хоча працював певний час на “X-Факторі”. Але обрав для себе блокчейн. Молодик організував благодійний фонд – збирає донати на армію, разом із волонтерами організовує доставу потрібних речей військовим. Кондратюк пояснив, що нащадки не можуть йти воювати, оскільки мають певні проблеми зі здоров’ям через надмірні дитячі забавки з комп’ютером, але активно допомагають у тилу.

Ігор Кондратюк з синами і донькою

Поліні Кондратюк 17 років. Дівчина обрала для себе не зовсім жіночий фах. Юнка вчиться на інженера космічних систем в американському університеті. Навчається вже на другому курсі. На жаль, через бойові дії на теренах України дівчина не змогла приїхати на літніх канікулах відвідати батьків і братів.

Татусь сподівався, що побачиться з донькою хоча б у грудні. Але теж не склалося – авіасполучення відсутнє. Тож на родинній раді вирішили, що Полі краще залишатися в Штатах – так безпечніше.

Попри те, що Кондратюк днями відзначив 61-річчя, він не виключає можливості піти на фронт боронити країну. Ігор вважає, що ситуація може розвиватися так, що воювати доведеться всім, навіть тим, хто перетнув мобілізаційну вікову межу.

Ігор з Олександрою виїжджали з Києва лише на пару місяців до Львова. Жити у власному будинку не могли, оскільки поблизу курсували танки, та й снаряд поцілив прямісінько у житло.

Поділитися статтею

Зараз читають

Дружба, яка переросла у кохання: Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін розсекретили подробиці відносин

Новина про туе, що пара Дорофєєва-Дантес розпалася, схвилювала весь інтернет кілька місяців тому. Надія Дорофєєва розповіла, як прийшло таке рішення і з чого почалися нові відносини.
Христина Горняк показала колишню тещу Володимира Остапчука

Екс-дружина Остапчука після розлучення їсть часник і цибулю кілограмами: аромат зовсім не елітних парфумів...

Відома українська блогерка Христина Горняк, яка нещодавно розлучилася з телеведучим Володимиром Остапчуком, показала, чим харчується в Австрії.

(Відео) Таюне та Олег Винник завжди будуть разом, вони одне ціле. Пісня – “Двоє”...

Бог запалив в їхніх серцях любов і вона горить незатухающим полум'ям.
Маша Єфросініна поскаржилася на безгрошів'я через війну

Маша Єфросініна розповіла, скільки та чим заробляє під час війни: “Деколи виходить в мінус,...

Українська телеведуча та громадська діячка нещодавно взяла участь в інтерв'ю для Раміни Есхакзай. Зірка розповіла про фінансові проблеми під час війни

Популярне за тиждень

Популярне