Потап вперше прокоментував розлучення з Каменських: “Хочуть пропіаритись на наших з Настунею іменах”

Нещодавно почали поширюватись чутки про розлучення Потапа і Насті Каменських. Співачка заперечила цю інформацію, а тепер висловився її зірковий чоловік.

Після того як молода співачка Gip C, яка була в минулому підопічною Потапа як продюсера заявила про його пропозиції в зовсім не професійному руслі, Настя Каменських спростувала чутки про зради чоловіка та їх розлучення. Вона назвала спроби очорнити честь репера способом Gip C пробити собі шлях на велику сцену за допомогою брудного хайпу на чужому імені. Також вона сказала, чому вже давно в її Інстаграм-блозі не з’являлось спільних фото з коханим. Настя відмітила, що зараз це не на часі, тому що всі зосереджені на перемозі України.

Що відомо про співачку, через яку Потап і Настя Каменських можуть розлучитися
Потап вперше прокоментував розлучення з Настею Каменських

Нарешті Потап перервав своє мовчання і також висловився з приводу розлучення з Каменських. Він сказав, що вони з дружиною роками виступали на сцені та заробляли прихильність аудиторії своєю музикою. Те що відбувається зараз навколо них – невдалий спосіб пропіаритись:

Якщо деякі люди не знають, як зробити так, щоб про них говорили, і хочуть пропіаритись на наших з Настунею іменах, – будь-ласка, нам не шкода, ми не жадібні

, – заявив в інтерв’ю 41-річний репер і додав, що у них з дружиною все добре і вони не збираються розлучатись.

Також Потап сказав, що пишається Настею, що вона в цей непростий час влаштувала всеукраїнський тур, маючи проблеми з голосовими зв’язками. А коли до цього ще гудуть сирени, є комендантська година та інші обмеження через ситуацію в країні, технічно це дуже складно.

На якому місяці вагітності Настя Каменських
Потап вперше прокоментував розлучення з Настею Каменських

Першим ділом після перемоги України репер хоче обійняти сина, красуню-дружину і батьків, зібрати всіх дорогих людей за одним столом, але це не все. Потап готовий до того, що після війни буде багато роботи для відновлення країни, тому зараз він приділяє особливу увагу до секторів, які працюють на економіку держави.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.