Друг Винника Недзельський розповів, де і з ким зараз живе дружина артиста Таюне: “Вона не розчарує”

Бек-вокалістка Олега Винника і його ймовірна дружина Таюне зникла з інфопростору після початку повномасштабної війни в Україні точно так само, як і сам артист.

Олега Винника і його бек-вокалістку і дружину Таюне колись обожнювали в Україні. Винник був одним із найзатребуваніших співаків, його запрошували на різні телешоу, а жінки за 40 вважали його своїм кумиром. Втім, все змінилося після початку повномасштабної війни в Україні. Олег Винник став єдиним українським артистом, який не просто виїхав з країни за кордон, а жодного разу не вийшов на зв’язок зі своїми прихильниками і не висловив свою позицію щодо подій в Україні.

Який вигляд зараз має жінка, яку називають таємною дружиною Олега Винника
Олег Винник вже більше року не виходить на зв’язок зі своїми прихильниками

Через його мовчання в Мережі з’явилося багато чуток щодо артиста. Так, по одній із версій, Винник має серйозну хворобу і виїхав у Німеччині задля лікування. А ось згідно з іншою версією, Винник виїхав до Німеччини і більше не збирається повертатися в Україну, а планує будувати кар’єру саме там.

Про Олега Винника час від часу говорить його друг Роман Недзельський. Роман являється музикантом, колишнім чоловіком Оксани Білозір, а після початку повномасштабної війни чоловік пішов служити в ЗСУ. Недзельський досить близький з Винником і часто з ним спілкується. Відомо, що Олег неодноразово передавав через Романа позашляховики для ЗСУ.

Так, в недавньому інтерв’ю Недзельського YouTube-блогеру Ростиславові Калацинському він розповів і про Таюне. Як відомо, Винник задля свого образу холостяка досі не підтвердив той факт, що його бек-вокалістка Таїсія Сватко є його дружиною. Втім, ні для кого це не є таємницею.

Так, Недзельський розповів, що Таюне за кордоном і він з нею бачився декілька разів. За словами Романа, разом з жінкою зараз живе її сестра і вони підтримують Україну.

Я знаю, що з нею живе її рідна сестра. Вони повністю українськомовні. Її шанувальники не розчаруються. Вона з Україною в душі, у серці та на сцені

, – сказав Роман Недзельський.

Таюне зробила модну стрижку, яка підійде жінкам будь-якого віку
Друг Винника Недзельський розповів, де і з ким зараз живе дружина артиста Таюне

Очевидно, що Таюне зараз знаходиться у Німеччині разом з Винником. Втім, Роман не став уточняти ці моменти і наголосив, що це “питання не до нього”.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.