Марк Фейгін зізнався Гордону, що ніколи не бачив Арестовича: “Моє улюблене – не 2-3 тижні”

Відомий російський опозиційний громадський діяч Марк Фейгін дав інтерв'ю Дмитру Гордону і розповів про свої враження від Олексія Арестовича, з яким з початку війни проводить ефіри.

Олексій Арестович і Марк Фейгін записали більше 400 стрімів на сьогоднішній день. В інтерв’ю Дмитру Гордону Марк розповів про знайомство з українським крашем:

Ми з ним познайомились в 2021 році, ми робили ефірі на моєму каналі, вони звичайно не були так популярні, вони були більше концептуальні, вони були про майбутню війну, їх можна подивитись, вони там з липня 21 року, чи з червня. Один з ефірів був з Піонтковським разом, були потім ефірі на двох і я його ніколи не бачив

Марк Фейгін зізнався Гордону, що ніколи не бачив Арестовича
Марк Фейгін зізнався Гордону, що ніколи не бачив Арестовича

Фейгін вважає Арестовича всебічно розвиненою людиною і не розуміє, чому його так дорікають за акторське минуле:

Він був радником позаштатним Офісу Президента, безумовно він людина талановита, це було видно, людина, яка різнобічно розбирається і політично, і всілякі інші торкаючись сфери. Заняття його психологією, військова освіта, ну і взагалі він різноманітний, навіть акторська професія. Не знаю, чому його за неї дорікають я зрозуміти взагалі не можу

, – сказав Марк.

Марк Фейгін зізнався Гордону, що ніколи не бачив Арестовича
Марк Фейгін зізнався Гордону, що ніколи не бачив Арестовича

Одночасно на стрімах Фейгіна і Арестовича бувало понад 600 тисяч глядачів. Марк зізнався, що нічого спеціального для цього вони не робили:

Це сталося як результат подій, які були навколо нас і чомусь глядач взяв і вибрав саме нас. Він міг вибрати Дмитра Гордона, він міг вибрати ще когось, у кожного своя аудиторія, але в той момент чомусь їм здалось, що діалог на російській мові росіянина і українця, який радник Офісу Президента і маючий інформацію, багато хто говорить про психологічний ефект. Вони мирились з оточуючим жахом через нас. Тому дорікання за те, що ми іноді були не точні, що ми іноді не туди, що ми своїми передачами щось провокували, мені здається все це втрачає значення в порівнянні з цим головним

Марк Фейгін зізнався Гордону, що ніколи не бачив Арестовича
Марк Фейгін зізнався Гордону, що ніколи не бачив Арестовича

Також Марк Фейгін зізнався Гордону, що він найбільше любить з крилатих фраз Арестовича:

Арестович такий хлопець метафоричний, він вміє сформулювати так ніби з простих слів зробити словосполучення чи речення, яке йде в народ. Моє улюблене не 2-3 тижні. Моє улюблене інше, де він сказав, що люди в кремлі і на Заході вирішили змінити світ, але сумська територіальна оборона вирішила по іншому. Це потужніше навіть десь. Це все спрацювало і дало цей медійний ефект

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".