Оля Полякова розповіла про проблеми у стосунках з 60-річним чоловіком: “Все змінилося, будемо лагодити”

Співачка Оля Полякова, яка вже майже 20 років знаходиться в шлюбі з бізнесменом Вадимом Буряковським, зізналася, що більше не близька з чоловіком. Як і на більшість сімейних пар в Україні негативно на їхні стосунки вплинула війна.

Відома українська співачка Оля Полякова вийшла заміж за бізнесмена Вадима Буряковського у 2004 році. Тоді співачка тільки починала свою кар’єру і бізнесмен-мільйонер їй у цьому дуже допоміг. І хоча співачку неодноразово звинувачували у меркантильності і в тому, що вийшла заміж вона через гроші, Полякова не покинула чоловіка ні тоді, коли він втратив основний заробіток, ні тоді, коли вона здобула всенародну любов і популярність.

Оля Полякова давно перебуває в щасливому шлюбі зі своїм чоловіком
Оля Полякова розповіла про проблеми у стосунках з 60-річним чоловіком

2022 рік став для стосунків Полякової і Буряковського справжнім випробуванням. Як і більшість сімей в Україні, вони були змушені роз’єднатися: Вадим залишився в Україні, а Ольга з дітьми виїхала за кордон. Відстань ще нікого не зближувала. Тож і в стосунках зіркової пари почалася криза.

Нещодавно в інтерв’ю програмі “Сніданок з 1+1” співачка зізналася, що зараз у її стосунках з чоловіком дуже складний період. Та вона сподівається, що їм вдасться все налагодити.

Багато жили в розлуці і багато відвикли один від одного. Треба звикати.

, – зізналася Полякова.

Варто відзначити, що ще до війни Полякова у програмі “Дорослі дівчата” дуже неоднозначно відгукувалася про свого чоловіка. Так, Полякова розповідала, що вже багато років не спить з чоловіком в одному ліжку, а не розлучається з ним через те, що не хоче ділити майно.

Оля Полякова розповіла про проблеми у стосунках з 60-річним чоловіком

Очевидно, що стосунки Полякової і Буряковського почали руйнуватися ще задовго до війни в Україні. Чи вдасться подружжю зберегти стосунки, покаже лише час.

Нагадаємо, Вадим Буряковський  старший за Полякову на 15 років. Багато років назад чоловік покинув свою першу дружину заради молодої співачки. Одружувалися закохані, коли Ольга вже була вагітною старшою донькою Машею. Зараз подружжя виховують двох дітей: 18-річну Машу та 11-річну Алісу. Доньки подружжя навчаються і живуть у Великій Британії.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.