facebook

Тарас Тополя розповів, як готується до концерту в Ялті: “Близько 10 тисяч квитків продано”

Тарас Тополя з гуртом "Антитіла" анонсував великий концерт американськими містами, який планує завершити в Ялті. Виступ у Криму хлопці запланували на 23 серпня 2024 року. Він має відбутися на ялтинському стадіоні "Авангард" у переддень святкування Дня Незалежності України.

Тарас Тополя з гуртом “Антитіла” анонсував великий концерт американськими містами, який планує завершити в Ялті. Виступ у Криму хлопці запланували на 23 серпня 2024 року. Він має відбутися на ялтинському стадіоні “Авангард” у переддень святкування Дня Незалежності України.

Тарас Тополя перебував у війську парамедиком

Навідавшись до Жені Яновича в програму “20:23” військовий парамедик розповів, що на концерт в Ялті продано вже близько 10 тисяч квитків. Це при тому, що стадіон вміщує лише 7 тисяч осіб. Тож, напевно, доведеться давати два концерти поспіль.

Антитіла зібралися дати концерт в Ялті

Перед Ялтою “Антитіла” проїдуть з піснями Америкою, Австралією та Новою Зеландією. Хлопці цілий рік не виступали, оскільки перебували на передовій. Коли ж врешті вийшли звідти, дали закритий концерт у Львові. Виступили ще й в Чернівцях та Ужгороді.

Продано вже близько 10 тисяч квитків

Звісно, збирати таку кількість людей в одному місці в нашій країні нині дуже небезпечно. А за кордоном під час виступу вже точно нічого не прилетить. То можна користуватися моментом й збирати гроші на різні потреби в однойменний благодійний фонд “Антитіла”.

Трек про дрони “Мій сокіл” гурт випустив не випадково. Музиканти збирають гроші на крила, які здатні нищити техніку й живу силу ворога. Українці можуть пограти в комп’ютерну гру з такою ж назвою, де керуватимуть віртуальними дронами і знищити якомога більше русні. 70% зібраних від цього коштів йде на допомогу ЗСУ.

Батальйон, в якому служив Тополя, взяв на себе зобов’язання допомагати дітям, які залишилися сиротами, бо їхні татусі поклали голови на передовій. Тож частина виручки від концертів буде йти саме на цих 45 хлопчиків й дівчаток – на нинішні потреби, відпочинок й подальше навчання.

Популярне

Схожі статті

Мию за 15 хвилин, без зусиль та хімії: перевірила популярний в інтернеті спосіб чищення решіток від витяжки

Решітки з кухонної витяжки можна відмити буквально за 10-15 хвилин, причому навіть без магазинної хімії та майже без тертя. Потрібно лише зробити простий та бюджетний розчин з того, що є у вас вдома.

Кидаю в чайник 2 ложки – і накип сам відходить пластами за 10 хвилин: чайник знову блищить без шкрябання

Накип у чайнику може зійти цілими пластами без шкребка й дротиків. Знадобиться лише 2 ложки, вода та 10 хвилин часу – і стінки знову блищать, як у новій техніці, без зайвого клопоту та запаху хімії.

“А як запально танцювали!”: учасників шоу “Танців з зірками” Писанку, Чапкіса й Неліпу вже не повернеш

В очікуванні спецвипуску "Танці з зірками" пригадаємо яскравих учасників шоу на паркеті, яких уже немає з нами. Мова про Руслану Писанку, Григорія Чапкіса, Максима Неліпу.

1 краплю цього наношу на ганчірку – і пил не сідає на меблі 7 днів: перевірила, працює навіть на чорній шафі

Пил сідає на меблі швидше, коли повітря сухе й накопичується статична електрика. Є простий прийом із серветкою, після якого тиждень видно менше пилу навіть на меблях з чорними фасадами.

Ставлю в холодильник 1 склянку – і запахи зникають за ніч: навіть після риби та часнику не лишається нічого

Якщо в холодильнику лежали якісь продукти з інтенсивним запахом, то навіть після миття він може залишатися. Бо він "в'їдається" в гуму та пластмасу. Але є один простий трюк, який може це виправити.

Фанати “МастерШеф” визначили народного переможця 16 сезону: кондитер Сашко глядачів шоу не вразив

На проєкті щойно роздали кітелі, тому глядачі уже прогнозують, хто ж стане переможцем. І в коментарях уже навіть вибрали фаворита. Багатьох може здивувати, що ним став не талановитий кондитер Сашко.