39-річний Даніель Салем розлучається з дружиною: ходять чутки, що заради на рік молодшої Тіни Кароль

Щойно було оприлюднено інформацію про розлучення Даніеля Салема з дружиною після 17 років шлюбу, широкий загал став шукати жінку, заради якої телеведучий покинув родину. І кандидатура на вільне серце чоловіка відразу ж знайшлася – це Тіна Кароль, яка 10 років тому поховала чоловіка.

Щойно було оприлюднено інформацію про розлучення Даніеля Салема з дружиною після 17 років шлюбу, широкий загал став шукати жінку, заради якої телеведучий покинув родину. І кандидатура на вільне серце чоловіка відразу ж знайшлася – це Тіна Кароль, яка 10 років тому поховала чоловіка.

Даніель Салем прожив із дружиною Марією 17 років

В мережі можна знайти чимало підтверджень їхнім тривалим, хоча, можливо, й не романтичним стосункам. Так, народна артистка, коли сиділа в тренерському кріслі шоу “Голос країни”, назвала Салема “с*кс-символом проєкту”, чим надзвичайно спантеличила Дана Балана. Окрім цього співачка подарувала підрозділу, в якому Даніель захищає Україну, крутезний пікап.

Даніель Салем подякував Тіні Кароль за подарований підрозділу пікап

Раніше в інтерв’ю ресторатор завжди підкреслював, що муза має бути одна, і це завжди дружина. А тепер, коли шлюб розвалився, настала черга знайти нову музу. Салем розповів, що рішення про розлучення вони з Марією прийняли ще до початку активної фази війни. Але потім він пішов у військо й було не до формальностей. Тепер же пара затіяла судову тяганину.

Сам чоловік називає причиною розладу в сім’ї шалені ревнощі, причому з обох сторін. Восьмирічній донечці Санті-Луні вони поки не говорять про своє рішення. Мама з дівчинкою мешкають за кордоном. Даніелю дали місячну відпустку в армії і, оскільки Санта якраз перебуває на канікулах, то приїхала відвідати татуся. Вони радісно обійнялися на вокзалі, адже не бачилися протягом довгих 465 днів.

Невже Даніель Салем тепер буде з Тіною Кароль?

Коли в Салема поцікавилися, чи вільне його серце, він сказав, що у ньому є Луна та Україна, а кохання нині не на часі. Та, швидше за все, чоловік лукавить, адже він став першим, кому Тіна презентувала свій альбом “Красиво”. Але довго мовчав про це, допоки Кароль сама не прохопилася.

Тіну й Даніеля можна побачити разом, коли закупаються у “МакДональдзі”, а в програмі “Зірковий шлях” вони сповістили глядачам, що “народилися в один день і будуть разом”.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва