Лайма Вайкуле. Сучасна розповідь співачки про своїх колишніх колег Аллу Пугачову та Софію Ротару

За радянських часів естрадними зірками велетенського масштабу вважали трьох співачок: Аллу Пугачову, Софію Ротару та Лайму Вайкуле. Зараз вже важко сказати, чи суперничали ці поп-діви тоді між собою. Можливо. Але, у будь якому разі, роки та померкла слава примирили їх.

Як зараз живуть зірки естрадного Олімпу радянських часів Алла Пугачова, Софія Ротару та Лайма Вайкуле. Цікаво подивитися на це питання через призму думки Лайми Вайкуле, яка більш з трьох останнім часом виходить на публіку.

Алла Пугачова та Лайма Вайкуле

Алла Пугачова та Лайма Вайкуле
Алла Пугачова та Лайма Вайкуле

Ще у молоді роки ці дві співачки потоваришували між собою та пронесли свою дружбу через роки, тому коли на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну чоловіка Алли Пугачової Максима Галкіна за публічну незгоду з цим фактом внесли в так званий список іноагентів, коли почалося цькування самої Пугачової і вона змушена була покинути все та переїхати з родиною у Ізраіль, Лайма однією з перших встала на захист подруги.

В одному з інтерв’ю Вайкуле сказала, що Алла Пугачова, як артистка, людина та музикант на першому місці в росії. Що свого часу і сама Вайкуле, а, особливо, Пугачова, принесли неймовірну купу грошей в країну, тому Лайма засуджує нищівне ставлення росіян до Пугачової та знецінення її заслуг.

Подруги продовжують спілкуватися і по сьогодні. Не так давно вони зустрічалися на концерті Вайкуле в Ізраїлі. Доречи, Максима Галкіна та Аллу Пугачову публіка на концерті зустрічала бурхливими оплесками.

Софія Ротару та Лайма Вайкуле

Софія Ротару та Лайма Вайкуле
Софія Ротару та Лайма Вайкуле

Приводом для пліткувань стосовно відносин Лайми та Софії Ротару завжди слугував той факт, що Ротару ніколи не приймала участі у фестивалях, які організовувала Вайкуле. Але чи так це насправді? Лайма категорично заперечує це і каже, що дуже любить Софію Михайлівну. Більш того,  хоч і дуже рідко, але спілкується з нею і хвилюється про те, як зараз живе вже немолода українська зірка. А що до участі Ротару у фестивалях, то запрошення Ротару отримувала кожного разу.Так що відсутність на них Ротару, то не є питання неприязні співачок між собою або особистого смаку Вайкуле.

Алла Пугачова та Софія Ротару

Алла Пугачова та Софія Ротару
Алла Пугачова та Софія Ротару

На одному з інтерв’ю у Лайми спитали стосовно відношень колишніх поп-дів Алли Пугачової та Софії Ротару. Тема суперництва між ними колись  не давала спокою їхнім фанатам.

На це Лайма відповіла, що це все вигадки їхніх прихильників і не більше. Слави вистачало на всіх.

Схожі статті

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.

MamaRika “пригрозила” майбутній невістці та зізналась, якою свекрухою буде: “Спочатку народіть собі сина”

MamaRika поспілкувалась зі своїми прихильниками на своїй сторінці в Instagram. Співачка відповіла на запитання про те, якою свекрухою буде в майбутньому.

“Жадібний до теплих слів”: друг Хостікоєва та Наталії Сумської Богдан Бенюк розповів про своє кохання

Життя артиста та талановитого режисера Богдана Бенюка — це не лише світ театральних подій та кіношедеврів, але й історія тривалого, міцного кохання, відданості єдиній для нього жінці.