Павло Зібров у скрутні часи спирається на молоду жінку, яку любить, та звати її не Марина: хто ця красуня

Популярний український співак Павло Зібров завжди дає дужі відверті інтерв'ю про свої почуття, здоров'я, родину. Після тривалого мовчання співак нещодавно знову поділився розповіддю про те, як він живе та хто підставив своє плече, коли співак був у скрутному становищі.

Колись дуже популярний український співак напередодні подій лютого 2022 року якось зник зі сцени та публічного простору.

Річ у тому, що Зібров щойно перехворів на ковід, як прийшла нова біда. Хвороба, обстріли, бездіяльність- все це дуже негативно вплинуло на співака. А тут ще впала у депресію його кохана дружина, яка завжди була для нього опорою не тільки у повсякденному житті та побуту, а й організації його творчої діяльності.

Звісно, розповідає Павло, як чоловік, він зібрався, почав діяти, але депресія не полишала і його. Величезне спустошення в душі йому допомогла подолати рідна та улюблена донька Діана.

Павло та Діана Зіброви
Павло та Діана Зіброви

Діана завжди була для співак цілим всесвітом та величезною гордістю. Ще у 2020 році в своєму Instagram коли донька стала обличчям січневого номеру журналу L’officiel Baltics співак писав “…Моя гордість, моя кохана донечка…Діана така сама працьовита та талановита, як і ми з Маринкою”

Павло та Діана Зіброви
Павло та Діана Зіброви

Особливу підтримку від донечки Зібров відчув чи не в саму скрутну години свого життя. Всі організаційні питання діяльності батька дівчина взяла на себе, направила батькові думки на те, щоб він почав працювати з молоддю, а не зациклювався на старих піснях. Як каже сам співак, він не хоче відставати від молодих.

І от уже Зібров у новому амплуа: бере під свій патронат Анну Трінчер та співає з нею дуетом. Приймає участь разом з молоддю в проекті “Блокпост шоу”, співає онкохворим військовим та дітям, які втратили все. Так що, як каже співак: “Депресію скасовано” завдяки улюбленій донечці.

Павло Зібров з Анною Трінчер та у студії "Сніданку"
Павло Зібров з Анною Трінчер та у студії Сніданку

А ще Павло Зібров мріє про весілля своєї доньки. Напередодні 2022 року Діана збиралась одружитися з Андрієм Іщенко- українським співаком, але зі зрозумілих причин цю подію скасували. Та, як тільки настане перемога, весілля обов’язково відбудеться і режисером його стане сама наречена.

Схожі статті

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.

MamaRika “пригрозила” майбутній невістці та зізналась, якою свекрухою буде: “Спочатку народіть собі сина”

MamaRika поспілкувалась зі своїми прихильниками на своїй сторінці в Instagram. Співачка відповіла на запитання про те, якою свекрухою буде в майбутньому.

“Жадібний до теплих слів”: друг Хостікоєва та Наталії Сумської Богдан Бенюк розповів про своє кохання

Життя артиста та талановитого режисера Богдана Бенюка — це не лише світ театральних подій та кіношедеврів, але й історія тривалого, міцного кохання, відданості єдиній для нього жінці.