Чи легко нести тягар слави: Камінська, Злата Огнєвіч та Христина Соловій розповіли про шалених фанатів

У всенародної слави українських зірок шоу-бізнесу два боки: з одного боку, багатотисячна армія шанувальників готова носити своїх кумирів на руках, засипати їх квітами, а з іншого нав'язлива увага, а то і переслідування буквально отруюють життя артистів

В народі кажуть, що від любові до ненависті один крок. Чи так це насправді, зробимо виводи, коли узнаємо історії декого з улюблених  артистів.

Слава Камінська

Слава Камінська
Слава Камінська

В одному зі своїх інтерв’ю популярна українська співачка Слава Камінська розповідала про те, якими нав’язливими можуть бути шанувальники. Часом їх притискання не мають меж. Зіркам навіть приходиться звертатись до правоохоронців.

Співачка розповіла свою історію, в якій певний період часу настирливий фанат не припиняв приходити до неї додому, намагався передати якісь конверти, не зрозуміло з чим.

Більше того, він прийнявся стверджувати, ніби син співачки Леон від нього. Хто допоміг Славі позбавитися  шаленого фаната, співачка не стала розповідати.

Христина Соловій

Христина Соловій
Христина Соловій

Більш вдалим досвітом допомоги від органів захисту у справі затримання нав’язливого шанувальника поділилася авторка-виконавиця пісень Христина Соловій.

Чоловіка, який тривалий час зривав співачці концерти та завдавав незручностей вдалося нейтралізувати.

Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч
Злата Огнєвіч

Тягар слави періодично відчуває на собі й популярна українська співачка Злата Огнєвіч. Кілька років тому вона також розповідала, про невгамовного фаната не тільки її творчості, а й жіночої краси. Людина була впевнена, що зірка є його дружиною В тій ситуації Златі допоміг її водій.

І ось зовсім недавно в своєму Instagram Огнєвіч розповіла, що поки вона була у від’їзді, консьєржка її будинку повідомила, що якийсь чоловік дуже часто приходить до її під’їзду, приносить квіти та розпитує про співачку. Злата каже, що хоча така нав’язливість їй не приємна, вона сподівається, що зможе пояснити цій людині неприйнятність такої поведінки.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.