Чи легко нести тягар слави: Камінська, Злата Огнєвіч та Христина Соловій розповіли про шалених фанатів

У всенародної слави українських зірок шоу-бізнесу два боки: з одного боку, багатотисячна армія шанувальників готова носити своїх кумирів на руках, засипати їх квітами, а з іншого нав'язлива увага, а то і переслідування буквально отруюють життя артистів

В народі кажуть, що від любові до ненависті один крок. Чи так це насправді, зробимо виводи, коли узнаємо історії декого з улюблених  артистів.

Слава Камінська

Слава Камінська
Слава Камінська

В одному зі своїх інтерв’ю популярна українська співачка Слава Камінська розповідала про те, якими нав’язливими можуть бути шанувальники. Часом їх притискання не мають меж. Зіркам навіть приходиться звертатись до правоохоронців.

Співачка розповіла свою історію, в якій певний період часу настирливий фанат не припиняв приходити до неї додому, намагався передати якісь конверти, не зрозуміло з чим.

Більше того, він прийнявся стверджувати, ніби син співачки Леон від нього. Хто допоміг Славі позбавитися  шаленого фаната, співачка не стала розповідати.

Христина Соловій

Христина Соловій
Христина Соловій

Більш вдалим досвітом допомоги від органів захисту у справі затримання нав’язливого шанувальника поділилася авторка-виконавиця пісень Христина Соловій.

Чоловіка, який тривалий час зривав співачці концерти та завдавав незручностей вдалося нейтралізувати.

Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч
Злата Огнєвіч

Тягар слави періодично відчуває на собі й популярна українська співачка Злата Огнєвіч. Кілька років тому вона також розповідала, про невгамовного фаната не тільки її творчості, а й жіночої краси. Людина була впевнена, що зірка є його дружиною В тій ситуації Златі допоміг її водій.

І ось зовсім недавно в своєму Instagram Огнєвіч розповіла, що поки вона була у від’їзді, консьєржка її будинку повідомила, що якийсь чоловік дуже часто приходить до її під’їзду, приносить квіти та розпитує про співачку. Злата каже, що хоча така нав’язливість їй не приємна, вона сподівається, що зможе пояснити цій людині неприйнятність такої поведінки.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.