Український Біллі Мілліган: комік Юрій Великий розповів, як у його голові уживаються Зеленський з Лукашенко

Українська Одеса- це місто, де гумор буквально є культом. Там народилося та зросло чимало видатних гумористів, коміків, пародистів та письменників: Ільф та Петров, Михайло Водяний, Михайло Жванецький, коміки "Маски-шоу". І ось зараз до цієї плеяди додався Юрій Великий.

Артист жартує, що Великий він не через манію величі, а через своє прізвище. Але насправді, його гумор, який з кожною пародією стає буквально народним, здається, і справді робить його великим пародистом. Принаймні, вже зараз  глядачі називають його королем пародії.

Король пародії

Юрій Великий та його персонажі
Юрій Великий та його персонажі

Політики всіх мастей, перелякані росіяни, які втікають з Криму, загони бабусь, що загрожують Байдену… Сотні облич та характерів якимось чином уживаються в голові артиста. Втім, немає сенсу перелічувати  персонажі, які створив Юрій.

Але є одна роль, до якої артист готувався не один місяць. Це пародія на екс-лідера “Кварталу 95”, сучасного Президента України Володимира Зеленського.

Взагалі перед Юрієм з самого початку стояло питання, чи варто пародіювати Президента України. До того ж для Юрія Зеленський був свого часу творчим наставником, завдяки якому Великий отримав величезний досвід. Коли артист покинув Комедійний дует “Брати Шумахери” і став працювати у студії “Квартал 95” артисту було легко спостерігати за Зеленським- артистом: копіювати його жести, міміку, голос. Тому пародію створити було згодом не складно, а от написати жарти про цю людину виявилось набагато складніше.

І все ж таки, після тривалих сумнівів, Юрій визначився, жартувати потрібно, але не образливо. Для того, щоб зрозуміти наскільки цей жарт є коректним, зі слів артиста, він змушує себе включати свій власний “саморедактор”, або звертатися за критикою до колег та співавторів.

Юрій Великий в ролі Президента
Юрій Великий в ролі чоловіка Олени Зеленської

Чи настільки геніально Великий перетворюється в Володимира Зеленського, дружина останнього не підтверджує, але й не спростовує, а от у нещодавньому інтерв’ю каналу “1+1” артист із задоволенням згадував, що навіть коли він у ролі Зеленського виступає перед військовими, бувають моменти, коли дехто з глядачів з віддалених рядів і справді не одразу розуміє, хто перед ними.

Схожі статті

Після чуток про вагітність Маші: Полякова розповіла про важливе поповнення у родині і показала лисого малюка

Оля Полякова поділилася новиною зі своїми шанувальниками через Instagram. Зірка представила нового члена своєї родини - маленького котика, на ім'я Аква, якого привезли з Польщі.

Соковита індичка, запечена у грибному соусі, така ніжна, що не потрібно різати ножем: готую на кожне свято

Така ніжна та напрочуд ароматна страва як індичка у грибному соусі є не тільки смачною, а ще й дуже корисною. Вона прекрасно пасує будь-якому гарніру, який ви полюбляєте.

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.