Олег Винник відкрився і розповів, чому огороджує свою родину від публічності: “Цей довбаний шоу-біз”

Олег Винник вперше озвучив причину таємничості навколо особистого життя. Співак відверто розповідає про колег та недобросовісних журналістів, які використовували його ім'я заради своїх цілей, про те, чому він змушений був робити все, щоб захистити свою родину

Відомий український співак Олег Винник, який зараз перебуває у Німеччині, досить тривалий час не виходив на публіку та не спілкувався з журналістами, несподівано дав велике інтерв’ю. В ньому він відверто розповідав про багато різних  речей. Серед іншого, він зачепив таку цікаву тему: що або хто змушував співака ретельно приховувати особисте життя.

Український співак Олег Винник
Український співак Олег Винник

Таємничість навколо особистого життя – це заходи безпеки, чи піар-ход?

На запитання журналістки, чому Олег сьогодні вже перестав приховувати сина та дружину, співак відповів, що “зараз не той час, щоб десь, щось не досказати”. Тим не менш, на переконання Винника, все ж таки, “те, що сокровенно, то – табу”.

Співак стверджує, що все життя потерпав від недобросовісних журналістів та колег, які використовували його ім’я та родину у своїх корисних цілях. Для цього вони користувалися його сторінками в соцмережах та викладали неправдиву інформацію, розпускали безпідставні  плітки про його поведінку та орієнтацію. Співак наводить навіть приклади цього неподобства.

Більше того, Олег, не розкриваючи подробиць, дає зрозуміти, що хтось з журналістів зіграв в  фатальну роль в тому, що кілька років тому не стало його мами. Співак каже, що хотів навіть звернутися до суду, але керівництво його каналу попросило цього не робити і Олег тоді погодився: “Мати не повернеться”,- розсудив співак.

Згадав співак і про штук сім замінувань, які хтось створював, мабуть, залякуючи його, і про маніпуляції на темі його хвороби та перебування за кордоном.

“Цей довбаний шоу-біз!”,- з серцем вигукує співак.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.