Учасник “Холостячки-2” Андрій Хветкевич після весілля з колумбійцем розповів про шлюбний контракт: “Це захист”

Андрій Хветкевич, який змагався за серце Злати Огнєвіч у телепроєкті "Холостячка-2", у травні цього року надзвичайно приголомшив широкий загал новиною про весілля з колумбійцем Філіпе. В інтерв'ю Славі Дьоміну тепер уже американець поділився деталями особистого життя.

Андрій Хветкевич, який змагався за серце Злати Огнєвіч у телепроєкті “Холостячка-2”, у травні цього року надзвичайно приголомшив широкий загал новиною про весілля з колумбійцем Філіпе. В інтерв’ю Славі Дьоміну тепер уже американець поділився деталями особистого життя.

Так виглядав Андрій Хветкевич у Холостячці зі Златою Огнєвіч

30-річний Андрій Хветкевич не приховує своєї орієнтації. Ще в підлітковому віці йому потрапив на очі журнал, де розповідалися історії геїв, які надзвичайно приголомшили хлопчика. Він вирішив почати листування з дошки знайомств у виданні, написав, але йому ніхто не відповів.

Злата Огнєвіч відвідала весілля колишнього колегу по шоу в Мексиці

Перший раз інтим із чоловіком в Андрія трапився з цікавості приблизно в 14-річному віці. Хветкевич пішов на концерт у Дніпрі й там познайомився з молодиком. Відразу не втямив, що хоче незнайомець, але трішки випили, і все сталося. Хоча перший досвід він усе ж отримав із дівчиною.

В Америці, на відміну від України, Андрій може вільно йти з чоловіком, тримаючись за руки, і ніхто вслід не стане кидатися образливими словами. Зі своїм партнером в травні Андрій зіграв весілля у Мексиці. Вони одружилися без підписання шлюбного контракту. Хветкевич вважає, що подібні документи укладаються для збереження статків дуже заможними людьми, які, скажімо, володіють мільярдами доларів.

Молодята настільки щасливі, що збираються завести потомство

У нього на рахунку не більше 100 тисяч доларів. Решта грошей вкладені в бізнес в Україні. До війни його хотіли купити за 5 млн доларів. Тепер ціна, напевно, знизилася приблизно до 3 млн.

Подружжя збирається завести дитину, але через російсько-українську війну довелося відкласти це до стабілізації ситуації. Нині бізнес потерпає від зменшення клієнтів і прибутків. Щоб замовити послуги сурогатного материнства, потрібно мати для початку 50 тисяч доларів, та й на утримання і виховання піде чимало грошей. Тож треба мати чітку впевненість у заробітках, щоб приймати таке непросте рішення.

Схожі статті

Картопляне пюре потемніло після варіння: запам’ятайте один секрет, як запобігти потемнінню картоплі

Ніжне картопляне пюре – страва, яку обожнює кожен із нас. Розповідаємо, як правильно готувати страву, щоб із часом вона не темніла, а смак залишався таким самим апетитним.

“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.