Катерина Осадча вперше розповіла, чи повернеться у “Світське життя”: “Це не те, про що ми маємо думати”

Катерина Осадча 17 років поспіль вела програму "Світське життя". І в один момент усього цього не стало. Оскільки ведуча мала чималу аудиторію шанувальників, яка дослухалася до неї, стало зрозуміло, що це можна використати в реаліях російсько-української війни.

Катерина Осадча 17 років поспіль вела програму “Світське життя”. І в один момент усього цього не стало. Оскільки ведуча мала чималу аудиторію шанувальників, яка дослухалася до неї, стало зрозуміло, що це можна використати в реаліях російсько-української війни.

Вже 3 березня 2022 року Катя втямила, що кількість звернень із проханням розшукати загублених родичів просто зашкалює. Так народилася ідея об’єднати їх в один канал, де можна показувати світлини зниклих у горнилі бойових дій людей. Так з’явилися на світ один за одним Телеграм-канал “Пошук зниклих”, сайт, телепрограма “Знайди своїх”.

Катерина Осадча змінила Світське життя на Пошук людей

Над цією проблемою працює чимала команда волонтерів. На сьогодні їх уже сім десятків у різних куточках країни. Осадча є засновникам даного проєкту і його духовним натхненником. Доводиться багато контактувати з міжнародними фондами, державними установами, поліцією, прокуратурою.

На досягнутому ведуча не збирається зупинятися. Вона весь час працює над масштабуванням проєкту. До багатьох тих людей, в яких Катя брала інтерв’ю, вона нині звертається за допомогою.

З 2005 року програма “Світське життя” стала виходити українською мовою, хоча більшість телепроєктів були тоді російськомовними. Але Помаранчева революція надихнула творчий колектив на такий крок.

Каті Осадчій довелося відмовитися від елегантних капелюшків

Відтоді Катя з усіма своїми гостями спілкувалася українською, навіть із тими, хто приїхав до України з рф. На жаль, нині Осадча не може вести мову про шоубіз, творчість чи моду. Якби їй навіть запропонували це зробити, вона б навідріз відмовилася.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.