Катерина Осадча вперше розповіла, чи повернеться у “Світське життя”: “Це не те, про що ми маємо думати”

Катерина Осадча 17 років поспіль вела програму "Світське життя". І в один момент усього цього не стало. Оскільки ведуча мала чималу аудиторію шанувальників, яка дослухалася до неї, стало зрозуміло, що це можна використати в реаліях російсько-української війни.

Катерина Осадча 17 років поспіль вела програму “Світське життя”. І в один момент усього цього не стало. Оскільки ведуча мала чималу аудиторію шанувальників, яка дослухалася до неї, стало зрозуміло, що це можна використати в реаліях російсько-української війни.

Вже 3 березня 2022 року Катя втямила, що кількість звернень із проханням розшукати загублених родичів просто зашкалює. Так народилася ідея об’єднати їх в один канал, де можна показувати світлини зниклих у горнилі бойових дій людей. Так з’явилися на світ один за одним Телеграм-канал “Пошук зниклих”, сайт, телепрограма “Знайди своїх”.

Катерина Осадча змінила Світське життя на Пошук людей

Над цією проблемою працює чимала команда волонтерів. На сьогодні їх уже сім десятків у різних куточках країни. Осадча є засновникам даного проєкту і його духовним натхненником. Доводиться багато контактувати з міжнародними фондами, державними установами, поліцією, прокуратурою.

На досягнутому ведуча не збирається зупинятися. Вона весь час працює над масштабуванням проєкту. До багатьох тих людей, в яких Катя брала інтерв’ю, вона нині звертається за допомогою.

З 2005 року програма “Світське життя” стала виходити українською мовою, хоча більшість телепроєктів були тоді російськомовними. Але Помаранчева революція надихнула творчий колектив на такий крок.

Каті Осадчій довелося відмовитися від елегантних капелюшків

Відтоді Катя з усіма своїми гостями спілкувалася українською, навіть із тими, хто приїхав до України з рф. На жаль, нині Осадча не може вести мову про шоубіз, творчість чи моду. Якби їй навіть запропонували це зробити, вона б навідріз відмовилася.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.