Тоня Матвієнко зізналася, що вже 6 років з Мірзояном чекає на власну квартиру: так і живуть під маминим крилом

Тема придбання окремого житла стає нагальною перед більшістю молодих пар після одруження. Навіть коли є фінансова змога придбати окрему квартиру, через недобросовісного забудовника мрія про житло роками залишається мрією. А чи стикаються з такою ж проблемою зіркові пари?

На жаль зірковість Арсена Мірзояна та Тоні Матвієнко не захистила подружжя від потрапляння у халепу з житлом.

Про це нещодавно на каналі Слава + розповіла співачка Тоня Матвієнко.

Виявляється, що Тоня зі своїм чоловіком Арсеном Мірзояном вже шість років чекають, коли здадуть в експлуатацію квартиру, яку вони оплатили.

“Ви платники недобудови?”, – здивувався журналіст. Співачка підтвердила, що це дійсно так, тому вона зі своїм чоловіком та доньками досі живе під одним дахом з мамою Ніною Матвієнко, хоча й хочеться мати своє помешкання.

Хочеться мати своє житло

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

При цьому Тоня уточнила, що хочеться мати саме своє житло, а не орендоване, бо витрачати зайві гроші зараз ніяк не доречно, тому що й без оренди треба платити прибиральниці, няні й таке інше. Та й мамі бути біля них, також з фінансової точки зору, правильніше.

Журналіст поцікавився у пані Ніни, як побут впливає на взаємовідносини у великій родині, що мешкає разом. На це Ніна відповіла, що, як і у всіх буває по-різному: її часто дратує неохайність декого, розкидані речі. Але, вважає пані Ніна, що треба бути поблажливими один до одного та з розумінням ставитися до того, що твої близькі дуже втомлюються як від творчості, так і від волонтерської діяльності.

Майже таке саме питання поставив інтерв’юер й Арсену Мірзояну.

Для Арсена, як виявилось, складно те, що їх з дружиною теща сприймає досі, як дітей. Хоча вони давно вже самі батьки не по одному разу.

Окрім того, Арсену, який дуже любить кулінарити, важко ділити кухню з тещею, для якої це приміщення, де їжу приймають.

Та, врешті решт, і пані Ніна, і Арсен вважають, що ці побутові дрібниці не мають серйозного впливу на стосунки та співіснування близьких людей під одним дахом.

Схожі статті

Міка Ньютон оголосила про повернення з США до України: чоловіка-американця також потягнула за собою

Українська співачка, яка протягом довгого часу мешкала та працювала далеко за межами рідної країни. Тепер зірка повідомила про повернення на Батьківщину разом із чоловіком.

Настя Каменських чесно пояснила, навіщо вона та Потап виїхали з України в Дубай: “Це шлях уперед”

Відома українська співачка чесно розповіла, навіщо полетіла за кордон разом зі своїм зірковим чоловіком. Виявляється, закохані мають великі плани на життя за межами України.

Беру кефір, манку і замішую вдале тісто на коржики: навчила всіх подруг готувати їх замість хліба. Рецепт

Домашні коржики завжди стануть набагато смачнішим доповненням до основної страви, ніж звичний нам хліб. Розповідаємо, як приготувати закуску, яка стане вашою улюбленою.